Diplomovaná zdravotná sestra

mima.0

zasa zadarmo by som to nerobila neboj sa. záleží od konkrétnej nemocnice koľko máš plat. a myslím že slečna tiež vie o situácii sestier. o čom by bol život keby som ho presedela v kancli nad niečím na čo by som celý život nadávala. radšej práca ktorá život naplňa ako sedieť nenažrato nad kopou papierov a potom zomrieť s tým že som život premárnila. je kopa nespokojných sestier ale poznám aj tie spokojné :)

mima.0

preboha čo ju odhovárate, keď to chce robiť tak nech to robí, každý je iný tak neporovnávajte so svojimi známymi. Zoberú ťa hocikde ked spravíš prijímačky a nebude tam nával, no na alžbetu by som určite nešla. Ja som študovala 4 roky ekonomiku, plus na výške dalšie tri roky a bol by z toho oveľa lepší flek ako byť sestra no aj tak som sa teraz dala na ošetrovateľstvo. Nie vždy čistá práca, ale ten pocit a zmysel života čo mi dáva je na nezaplatenie. nelutujem ani nikdy neolutujem, držím ti palce nech ti to vyjde. :)

Mimulus

Ja som na škole exceloval a aj tak nemám prácu a peniaze. Takže nezabudni - život nie je o tom čo vieš ale ako sa vieš presadiť.

Timea991

teraz chcem ukoncit vs,potom pojdem robit,a v 2014 sa prihlásim na odbor so zdravotnickym zmeraním,pretoze zdravotnictvo m baví

Ddana

Tak úprimnú sústrasť k tomuto odboru. Ak už chceš, tak úplne Ti stačí bc. Mgr sú len zbytočne vyhodené peniaze.

Mimulus

Ak Ťa nebaví humanitný odbor tak prečo si myslíš, že Ťa bude baviť ošetrovateľstvo? A musíš sa vedieť aj predať! JA som študoval to čo ma baví, som v tom dovolím si tvrdiť dosť dobrý no neviem sa predať. A ak toto nevieš tak je úplne jedno čo študuješ a akú máš školu.

Timea991

ale ked ma nebavy,tak nebudem studovat právo,pretoze to by bolo pre mna trápenie,jako teraz na humanitnom odbore,