Vianoce a zdravie

Príspevok v téme: Vianoce a zdravie
alica14

Ahojte.. :) len tak zo zaujímavosti by som sa chcela opýtať či dodržiavate zásady zdravej výživy aj cez vianoce .Napríklad či si namiesto koláčikov dáte sušené ovocie alebo namiesto vyprážanej ryby alebi kapra dáte dusenú rybku so zemiakmi namiesto šalátu a tak.A ešte by ma zaujímalo či celý deň nejete a potom až večeru alebo normálne po celý den niečo zobkáte :) Dakujem za odpovede :)A krásne Vianoce želám.. :)

PoPotvorka

ach dievcata ,tak tusim ,ze ja po vianociach budem vyzerat ako hentie Rubensove Tri Gracie sk.wikipedia.org
a to som doposial normalne zastavovala dopravu ,svojou dokonalostou :DD

Mimulus

Ale nie :) Som to trošku prehnal ale tak nejak som sa cítil. Mal som 100kg a teraz mám 89 + - takže musím zhodiť ešte minimálne 20kg tak aby sa mi nevrátili :)

Lulita

ja som aj jeden cas chcela zacat behat, ale mala som uraz s nohou a 2 roky ma bolelo aj chodenie, teraz pri rýchlom ohnuti nohy este niekedy zaboli, tak neviem, neviem, ci beh je to prave pre mna, ale zase kvoli kondicke by som mohla...na chudnutie radsej doma cviky na problemove partie, lebo brucho behanim nezhodim

Lulita

ale hej musim, nechcem byt priemerna oplacana slovenka, chcem byt, ze sánka dole :)) ale tak hlavne brucho spevnit