UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...

Príspevok v téme: UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...
dedalv

Prosim pomozte mmi...Mam 17 rokov a pred dvoma rokmi som spoznala muza ktory ma 32 rokov ale ma priatelku a jedno dieta ovsem bol to krasny vztah jedno s druhym ale raz sa od nich odstahoval a prisla jeho priatelka za mojou mamou ze co si to dovolujem aby sa kvoli mne odstahoval atd.tak potom sa pristahoval kvoli dcere ,a vcera mi napisal ze to so svojou priatelkou robil v sobotu naposledy je mi to velmi neprijemne co mam robit prosim vas nadobro som sa snim rozisla lebo uz to dalej nevladzem takto velmi ho milujem len neviem ci aj on mna aj ked mi to stale vravi ale vravi mi ze nemoze od nej odist lebo tam ma dceru ja neviem mam pocit ze ma mal len na sex prosim poradte mi co mam robit som zufala....

elablue

Dedalv pises ze sa citis omnoho lepsie ked vies ze sa mozes spolahnut na cloveka ktoreho lubis ale moja zlata ved na toho tvojho absolutne neni spolahnutie, co to nevidis?

ariela

Moja drzim ti palce, aby si to zvladla...nech si v zivote stastna a ver, ze ten princ na bielom koni este len pride.

dedalv

ved prave to je na chybe ked sa snim nekontaktujem myslim omnoho intenzivnejsie nanho ja neviem tak velmi by som potrebovala cloveka ktory by lubil len mna a ja jeho ale to mi potrva i ked viem ze mam este plno caasu a zivot pred sebou ale je mi omnoho lepsie na dusi ked viem ze sa mozem spolahnut na cloveka ktory ma lubi...

ariela

Dedalv jednoducho nic ine ti nemozem poradit len to, ze sa musis zapriet a vydrzat to...nekontaktovat sa s nim, netelefonovat, nevyhladavat jeho spolocnost.

deda lv

ariela praveze ano ved preto som sem napisala ale porad mi teda ako sa mam odlubit ked nanho myslim cim dalej tym viac???

deda lv

ariela hrdost??preboha to mi vsetci hovoria ze mam hrdost ako neviem co az prilis mam hrdost a je o nanic lebo tym vela ludom skodim a ja nechcem s niekym chodit preto ze je to in pochop ma potebujem niekoho kto ma bue lubit atd vis moje kamaratky su proste take ze rozidu sa s jednym a s druhym su na druhy den ja ten typ niesom ja idem do vztahu az ked si uvedomim ze to bude spravne ,a vies co sa tyka tohto neviem si vobec prdstavit ze bysom bola s inym proste cim dalej tym viac ho lubim aj kd ho nevidim a niesom snim vies stale viac a viac tak ako si mam najst toho praveho?vies ja nechcem hladat ja chcem len cakat ale dokedy budem cakat?vzdy kazdeho odmietnem lebo by som toho dotycneho nevedela lubit...

ariela

Dedalv aj napriek vsetkym radam, co sme ti tu popisali viem, ze ho zaiste nenechas plavat, pretoze ho lubis.Presne si viem predstavit co prezivas, ved aj ja som mala 17 a tiez som bola zalubena do starsieho muza, ale nastastie som sa z toho rychlo vyliecila. No a myslela som si vtedy, dokonca som bola o tom presvedcena, ze je to ten pravy a ineho uz nebudem tak lubit....dnes mam 27, manzela, ktory ma nosi obrazne na rukach a teraz uz len nostalgicky spominam na svoje lasky z mladosti.Moja mas len 17, mozno je to in s niekym chodit, ale nie za kazdu cenu a pod svoju uroven.Dievca ty nemas ziadnu hrdost.Ale to si uvedomis az budes starsia, ver mi.Nechceme ti zle.