UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...

Príspevok v téme: UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...
dedalv

Prosim pomozte mmi...Mam 17 rokov a pred dvoma rokmi som spoznala muza ktory ma 32 rokov ale ma priatelku a jedno dieta ovsem bol to krasny vztah jedno s druhym ale raz sa od nich odstahoval a prisla jeho priatelka za mojou mamou ze co si to dovolujem aby sa kvoli mne odstahoval atd.tak potom sa pristahoval kvoli dcere ,a vcera mi napisal ze to so svojou priatelkou robil v sobotu naposledy je mi to velmi neprijemne co mam robit prosim vas nadobro som sa snim rozisla lebo uz to dalej nevladzem takto velmi ho milujem len neviem ci aj on mna aj ked mi to stale vravi ale vravi mi ze nemoze od nej odist lebo tam ma dceru ja neviem mam pocit ze ma mal len na sex prosim poradte mi co mam robit som zufala....

dedalv

Ariela ale vies ja ho lubim kazdym dnom viac a viac neviem co mam robit uz zblaznit sa stoho mam alebo ja neviem bola som snim dlho nato aby som zistila ako ho lubim a vsetko stym a skor uneho to prerastlo na taky hlboky cit povedal ze som mu ukazala veci ake doteraz nie ,,a sex snim som mala len raz lebo povedal ze sice bysom chcel stale a ze stale pomne tuzi ale ked ja nchcem tak nechcem lebo nechcela som pokym je snou viete a on to akceptoval

ariela

Ach tak Dedlav, no aj tak...nemala si to dovolit, aby to prerastlo, alebo to brat len ako jednorazovu zalezitost, zrejme to aj on tak berie.Ja viem, tazko sa rozkazuje srdiecku, ale obcas treba pouzit aj rozum. Si este mlada, moznosti mas vela...

zaba

dobre, koľko rokov má jeho dieťa,ako dlho sa poznáte vy dvaja a ako dlho je so svojou priateľkou ? odpovedz ak ti to nevadí

dedalv

ariela ale to nejde oto proste citom a vasni nerozkazes ani jemu ani mne vies ono to bolo tak ze sme boli naj kamarati a prerastlo to do viacej niecoho

dedalv

zaba proste povedal dosiehnem 18 a bude somnou zit mam od neho aj zasnubny prsten este stale lebo mi povedal ze si mavzme za zenu a ja mu o verim lebo to povedal aj mojim rodicom ale ja neviem teraz ako to bude uz nedokazem dalej...

zaba

a to či on takto chce žiť naveky..prepáč ale to nie je tvoja vec,na to si musí odpovedať on a ty ako dlho chceš čakať,ako sa rozhodne ? ešte 10 rokov,alebo len 5 ?
nemá to zmysel moja,kašli na neho