Vyhovuje vam vas partner na 100%?

Príspevok v téme: Vyhovuje vam vas partner na 100%?
veronicka2

otazka je jasna, vyhovuje vam vas partner na 100%? nemate niekedy pocit ze keby nemal vlastnost (ktoru neznasate) bolo by to lepsie? snazite sa ho zmenit podla vasho? alebo ho beriete aky je.
lebo mne moj vyhovuje na 98% a tie 2% nie su extremne ale napr je strasne zabudlivy a ked ma nieco vybavit tak to odklada az kym neni fakt neskoro alebo to spravi len ked na neho uz vazne tlacim. dost ma to otravuje a niekedy mam pocit ze na neho neni spolah.
aj som rozmysalala ci ho nenechat koli tomu (bez vycitiek poprosim) ale potom som si uvedomila ze nic neni na 100% a clovek musi mat aj iste negativa ako to mate vy u partnerov/partneriek?

Lulita

marrisa - ale zakladatelka nema ten problem, to co pises ty je nieco uplne ine, skor nedovera z pripadneho sklamania

veronicka - zabudlivost sa da jednoducho riesit lajstrom, kde mu pekne napises, co ma poplatit, aj s datumami splatnosti a nech si to odskrtava, najlepsie umiestnit k pc, tam urcite sedi :)

vinea

Ďakujem lost ;-)

Počuj veronička :) A takýto, ako ho teraz opisuješ....sa zmenil počas trvania Vášho vzťahu alebo bol takýto vždy? ide o to, že on je a bol zrejme vždy takýto....no Ty si to na začiatku prehliadala, mala akoby ružové okuliare, alebo si si mylne myslela, že sa zmení, alebo ho Ty zmeníš :D Tak čo Ti tu máme radiť?? Tí, čo Ti radia rozchod....zrejme celý život nenájdu ideál a partnerov menia ako ponožky, lebo ideál fakt neexistuje....alebo ho ber takého, aký je - aj s plusmi aj mínusmi, kladmi aj zápormi ;-) On Teba tiež asi takto berie, lebo pochybujem, že pre neho si 100% :) A keď to on dokáže, tak asi preto, že Ťa má rád a je spokojný s Tebou taká, aká si aj s Tvojimi chybami a nedostatkami
A čisto logicky racionálne sa pozri na tie Tebou zadané číselka ;-) 98 % vyhovuje a 2% nevyhovuje...tak čo, ťuk ťuk na čelíčko....už Ti to došlo?

nirvana

Ja ťa úplne chápem, je nezodpovedný a lenivý. Je to na nervy, potrebuje mamičku. Ale ešte horšie bude, ked budete mať spolu deti.

veronicka2

ved jasne ja viem ze niesom 100% ale on je neskutocny flegmatik a jemu nikdy nic nevadi, nic ho netankuje nic ho netrapi a je vzdy v pohode. fakt doslova VZDY. za tie roky som nezaznamenala nic co by ho rozrusilo alebo sklamalo ani nic, hoci viem ze tiez viem dobre vystrajat. s tymi pripomienkami to nefunguje skusali sme to velmi vela x vzdy si ju presunul na najneskor ako sa len dalo a ked bol termin tak to vypol a neriesil. s trvalym prikazom na byt je to vyriesene ale na telefon a internet to nechce spravit neviem preco, proste nechce. uz sa nam x krat stalo ze nas odpojili

vinea

Ahoj lost, rada Ťa vidím :-) A všetko najlepšie v Novom roku Ti prajem ;-*

No a k príspevku...ani Ty sama nie si 100%, všakže? Tak prečo chceš od niekoho niečo, čo sama nespĺňaš? Písala si, že u neho to je v jeho prospech 98% za a 2% proti..
Ktovie, aké číselka by sme sa dozvedeli od neho na Teba ;-)) dievča dievča, trochu súdnosti..

Meretseger

Žiarlivosť, až priveľká... To mi na partnerke najviac vadí, takže 100% nie, ale to si ani neviem predstaviť. No a keby som sama nebola hraničiarka, tak by mi prekážali aj ďalšie typické ťahy, ale na žiadne vodu káže, víno pije ja nie som, takže toto budiž jej odpuštěno:)

lost

najom = trvaly prikaz :)
inac ano, nezpalatit nieco 3 mesiace je blbe, uz len pre reputaciu..

tak mu kup co najskor nejaky pristroj, alebo ak je na PC casto, tak program ktory mu to pripomenie..

mozno by nebolo zle na neho hodit kusok zodpovednosti aj tak, ze mu sem tam raz za cas preventivne das nejaku ulohu, ktoru ma vykonat za nejaky cas, tj. aby si trenoval pamat? :P

veronicka2

jasne ze nejde o to ze neumyje tanier a je ohen na streche. ale ide o to ze on neumyje nikdy nic a pokial to nespravim ja tak to nespravi nikto. o tom hovorim. ked nepovysavam ja tak nikto, ked neumyjem vanu umyvadlo tak nikto? chapete. tu nejde o jeden tanier ale o to ze ja musim robit vsetko a on nespravi sam od seba nic uz len z dovodu aby mi trochu pomohol. dalsia vec so zabudanim. to neni ze zabudne vyniest smeti tu ide o platby, zabudne zaplatit veci a neplati to tri a viac mesiacov chapete? a ja mam s takym clovekom zit? aby som v dosledku jeho chyb prisla o svoje veci? napr sa zoberieme a ak sa ja nebudem zase o vsetko zaujimat tak to moze pokazit tak ze ak nieco nezapltai- lebo zabudne- tak pridu exekutori lebo mi zabudol povedat ze to nezaplatil. si zas nemyslite ze teraz ja sa tu idem rozchadzat pre somariny ale myslim ze toto su vazne veci nezodpovedneho cloveka nie? neviem ci vy by ste boli spokojny keby vam vas partner nepomohol ani za nic a ani nerobi ovinnosti ktore ma (platit najom napr alebo faktury...) tak dajte radu ako si tieto veci nevsimat ked ste mudry...ja nevladzem mysliet na vsetky moje veci a aj na tie jeho a aj na tie spolocne proste mne roztrhne hlavu. chapete nie

miselka007

No tak ja som so svojim nadmieru spokojna. Kazdy z nas ma nejake drobne chybycky ktore sa samozrejme daju tolerovat. Nikto nie sme dokonaly a ani 100%-ny. Takze mne vyhovuje taky aky je, takehoto ho velmi milujem a menit ho urcite nechcem. A viem ze lepsieho by som uz asi ani nenasla a hladat uz vlastne ani nechcem :) My sme sa dlhooo hladali a konecne sme sa takym zvlastnym sposobom aj nasli zhruba pred troma rokmi, takze ja uz urcite nemenim, mne vyhovuje takyto aky je aj s drobnymi chybickami :)) Aj ja mam chybycky... :)