Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?

Príspevok v téme: Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?
Nikola123

Ahojte :) Mám 19,5 rokov a ešte som nikdy žiadného chlapca nemala, možno zo znie divne ale je to tak :( Už sa za to normálne aj hanbím, všetci kamaráti, kamarátky, spolužiacky, dokonca aj mladsie sesternice, bratranci vsetci uz niekoho majú, alebo aspon v živote už mohli pocítiť čo je to láska.
Ked sa ma niekto opýta, ze kde mám frajera, neviem co mám povedať a cítim sa tak trápne...akokeby som bola tým najškaredším dievčaťom na tejto planéte. A pritom to tak nieje. Veľa ludí a aj chlapcov mi povedalo,že som velmi pekná. A všimla som si, že sa ma vela chalanov hanbí, a vôbec neviem čím to je?!? Práveze sa snažím furt usmievať a tváriť milo, tak neviem prečo sa ma hanbia? Ale všimla som si aj to, že sa ma hanbia len pekní chlapci, neviem čím to je...
Je pravda, ze som trosku tichšej a hanblivej povahy, tak možno to bude v tom...myslíte ze sa to časom zmení? Viem, že na lásku mám este času dosť, ale občas mi to veľmi chýba, a ked vidím zalúbené šťastné páry príde mi vždy lúto, že ja som to este nemala možnosť zažiť :((

OZD

jasné,ked som mal 28 rokov chcel som zobrat dve dievcatá na zmrzlinu,11 a 8 ročné.Všetko bolo okay,až kým si ich bláznivá matka pri pive nevymyslela,že som pedofil....Proste stačí aby chlap mal 28 rokov a už je buzerant ked sa prihovorí dievčatu,hnus......

youki

audioknihy su super, za posledny rok som si vypocul mozno aj 50 roznych, len niektore tahane z netu maju blbu kvalitu a potom musim vela pretacat ked nieco nerozumiem

ayudomi

youki
vďaka za tipy na knihy :)
tak ja zvládam aj angličtinu, ale pohodlnejšia je čeština či slovenčina...asi si skôr vypočujem tie audio :)

riadok

Vera, aha tak:D tak potom prepac:D, fakt to vyznelo z toho prispevku zle:D, ale aj tak mi je trochu luto, ze si takto vravis, preco nie :/,,,

a ako sa zbavit toho, ze sa zato hanbis?,, hmm tak napr. skôr tie baby, ktore su starsie a mali niekoho by sa skôr mali hanbit, ze boli odmietnute:D a vsak ty si este odmietnuta nebola:D, takze sa nemas zaco hanbit:D,, a nieje to nic zle, ze si este vztah nemala:D,

tusim si pisala, ze niesi utiahnuta, mas kamosov, a stretavas sa s nimi, tak jednoducho oni ta naplnaju, a po nicom dalsiom si jednoducho extra netuzila, cize z toho hladiska je pochopitelne, ze si ani nikoho nemala, skôr ti utiahnuti prahnu po vztahu,,, takze dalsia vec, si spolocensky typ:D co je urcite vzdy skvele:D,,

a ak ti ani tieto dôvody nestacia nato, aby si sa zato nehanbila, tak pri tejto otazke jednoducho klam, ze mala si niekoho, vymysli si neaky kratucky pribech, ale ze to nebol moc najkrajsi vztah, ze onom nechces rozpravat,, a ked uz budete fakt spolu stastny, môzes mu potom povedat pravdu, ked tak :P, bude mu to uplne jedno, a bude rad, ze si sa mu v dalsom v niecom zverila:)

a ty kohosi vidis vo svojej buducnosti, ze? :)

Naja,, jasne ze aj starsi ludia co su sami, su dobry ludia, kto vravi nieco ine?, ake predsudky?,, ja som uz nahodou pisal s jednim 30 rocnym dievcatom, co bola naozaj v pohode, mila,, a samozrejme ide stale len oto, aby kazdy sa citil naplneny,, väcsinou je to ten vztah s niekym,, no môzu to byt aj priatelia, slava, peniaze/kariera, moc,jednorazove ,,vztahy´´,, kto je naplneny, uz nehlada v zivote nic,, ale ak hlada, tak ju nechaj hladat:D, a nepresviecaj ju, ze je to dobre tak ako natom je:D,, tak hladaj aj ty:P:)

Naja85

Vara, a preco by aj to nemalo byt tiez v poriadku? Nie kazdy si proste v zivote najde tu svoju polovcku. A kolko je takych ludi, ktory nikoho nemaju, alebo ani nemali nikdy vaznejsi vztah. A su to normalni ludia.Boze, v nasej spolocnosti je tolko predsudkov! Ked len trochu vycnievate z radu, ste v niecom ini ako ten zvysok, tak uz nie ste normalni.

okoloiduciXY

možno by trebalo tej o ktorú máš záujem povedať že chceš viac ako kamarátstvo, prevziať iniciatívu. zrejme vysielaš slabé vlny.

prowler

Vara, definuj kratkodoby vztah, ak myslis, ci som s nejakou babou chodil aspon par mesiacov tak nie. vzdy ked som sa s nejakou kocko zoznamil, tak stale to bolo take viac menej flirtovanie, ale nic vazne nie a nie prekonat tu hranicu aby sa to posunulo dalej ako len kamaratstvo...

Vara

a ešte k príspevku od prowlera, práve tohto sa bojím, že by som dopadla takto aj v tom veku, väčšina z vás píše, že teraz je to ešte celkom v poriadku, ale uznajte v 28? už asi nie. Teda neviem, či si zažil aspoň krátkodobé vzťahy, alebo úplne nič.