Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?

Príspevok v téme: Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?
Nikola123

Ahojte :) Mám 19,5 rokov a ešte som nikdy žiadného chlapca nemala, možno zo znie divne ale je to tak :( Už sa za to normálne aj hanbím, všetci kamaráti, kamarátky, spolužiacky, dokonca aj mladsie sesternice, bratranci vsetci uz niekoho majú, alebo aspon v živote už mohli pocítiť čo je to láska.
Ked sa ma niekto opýta, ze kde mám frajera, neviem co mám povedať a cítim sa tak trápne...akokeby som bola tým najškaredším dievčaťom na tejto planéte. A pritom to tak nieje. Veľa ludí a aj chlapcov mi povedalo,že som velmi pekná. A všimla som si, že sa ma vela chalanov hanbí, a vôbec neviem čím to je?!? Práveze sa snažím furt usmievať a tváriť milo, tak neviem prečo sa ma hanbia? Ale všimla som si aj to, že sa ma hanbia len pekní chlapci, neviem čím to je...
Je pravda, ze som trosku tichšej a hanblivej povahy, tak možno to bude v tom...myslíte ze sa to časom zmení? Viem, že na lásku mám este času dosť, ale občas mi to veľmi chýba, a ked vidím zalúbené šťastné páry príde mi vždy lúto, že ja som to este nemala možnosť zažiť :((

Vara

Trápi ma to, že môj priateľ by zistil, že som ešte v takomto veku nemala žiaden vzťah. Viem, že keby má o mňa záujem mohlo by mu to byť jedno, ale ako som písala v tejto oblasti mi strašne vadí čo si o tom myslia ľudia, a viem, že to nie je normálne.
Nie, zaľúbená som nebola ešte. Nedá sa zaľubiť do chalana, ktorý sa ti len páči, ked ho vlastne takmer vôbec nepoznáš. Ale chcela by som zažiť už konečne normálny vzťah, mám pocit ako keby som už to "prvýkrat" zmeškala.

Vara

Dnes som založila podobnú tému, a ver mi si ešte celkom v norme. :) pozri "článok" o mne
Ahojte, nikdy som si nemyslela, že raz budem niečo takéto písať na forum . Budem mať 22 a ešte som nemala vážny vzťah, vlastne žiaden vzťah. S nikým som nechodila ani len krátku dobu. Bozkávať som sa bozkávala, aj sex som mala, no keď sa tamto sexom dá vôbec nazvať :-D . Problém by teda nebol v tom, že by o mňa nemal nikto záujem, myslím, že na takéto veci sa určite niekto nájde. Ale v mojom veku mi príde trápne, že som ešte nezažila žiaden vzťah. Uvažujem, či som si nemala v 18. v 19. rokoch začať s niekoľkými potencionálnymi partnermi, hoc len na chvíľu, aby som mohla neskôr povedať, že mám čo to za sebou. Problém bol však v tom, že aj v tých rokoch mi to bolo trápne, a tak som sa radšej stýkala len v rámci partii a sem tam flirtovala. Snažila som sa to však vždy uhrať na kamarátsku bázu, aby som nemusela ísť nikde s nikým osamote a pri rozhovore o vzťahoch nemusela prezradiť pravdu :D . Potom už aj chalani stratili záujem a našli si iné kočky. Nejde tu o to, že by som o nich mala záujem, ani s jedným by som si nevedela predstaviť vzťah, aj ked chlapci sú to milí a v pohode. Ide o to, že prečo som sa bála s niekým niečo začať, kvôli tomu prezradeniu. No a roky plynú, mne bude 22 a stále mám tento blok. V spoločnosti vôbec nie som tichá, len keby príde asi na túto tému s neakým chalanom, viem si predstaviť aké by mi to bolo trápne. Dokonca nie všetci moji priatelia vedia pravdu, pretože ako to býva oni majú aj iných kamošov a medzi rečou by to náhodou spomenuli a .. zasa trapas pre mňa. Neviem prečo v tejto oblasti mi strašne vadí čo si pomyslia o mne druhí ľudia. Asi preto, že to fakt nie je normálne. Už neviem čo mám robiť, chcela by som si strašne nájsť chlapca, čo by to pochopil, aj za cenu, že možno jeho kamoši nie. Ale stále mám tento blok.

Dúfam, že mi tu niečo poradíte, alebo sa aspoň o tom len porozprávame. Uplne hlúpe reči by ste si mohli nechať pre seba ;)

OZD

nikolka ahoj,ja som chlap po tridsiatke a mal som rovnaké pocity,prvú frajerku som si našiel až v 35 rokoch a bol som štastný a potom som bol štastný ked som sa jej zbavil,lebo tá teda hanblivá nebola,a práve to mi prekážalo.každý chce aby mal lásku,takú aby bol štastný,ale tažko sa to hladá.Ja nie som ani hanblivý a predsa sa to nedarí,čo už....nechceš pokecat cez mail? palobodo@zoznam.sk

mnamka257

ahoj Nikola123, práve som napísala podobnú tému: www.zdravie.sk a tiež ma strašne trápi, že nikoho nemám, pokiaľ chceš, mohli by sme sa o tom viac porozprávať, nechaj mi tu teda mail, alebo ti ho môžem napísať ja...

Nikola123

lost, potešil si ma :) ako aj ludia pod tebou...ale aj tak tomu niekedy prestávam veriť (bohužiaľ) :(

a čo sa týka, tej maturity tá má v maji čaká tak uvidím, či to je také ak nepreskočíš tak ťa prehodia :D:D:D lebo ani tomu neverím...

lost

Nikola123, long story short, si asi 82. slecna co napisala presne (na vlas?) podobnu temu :D
A prirovnal by som to k maturite, aj ja som mal nervy, ale ak clovek nepreskoci, tak ho prehodia!!! :D
Cize si v norme, blabla, to by som uz opakoval ludi pod tymto prispevkom :)

Slecna A.

ja si myslim, ze na tom nie je absolutne nic divne, ze si este nemala vztah. Rozdiel je len v tom, ako sa vnimas ty sama a ako vnimas tuto situaciu. Ked k tomu celemu budes pristupovat pozitivne a s usmevom, urcite to bude pre teba lahsie, ako keby si sa mala kvoli tomu utapat. Pozoruj svoje okolie, vsimaj si ludi, premyslaj co by si chcela a co nie...Skusenosti nenaberas len vztahmi, ale aj tym co sa deje okolo teba. Hovori sa, ze o co poprosis vesmir, to k tebe posle. Ci uz negativnu vec, alebo pozitivnu...Tak to skus :)

lila55555

Ja mam 22 a mam rovnaky ,,problem´´. V poslednej dobe mi to poriadne lezie na nervy a mam pocit, ze si ani nikoho nikdy nenajdem. Pokusy aj boli, ale nikdy to nevyslo. Najhorsie su situacie, presne ako si spominala, ked sa ma niekto spyta kde mam frajera, ci uz niekoho mam alebo dokonca rady typu uz by si si niekoho mala najst, lebo ......
Podla mna je najlepsie neriesit to a mozno to pride same. Len keby tie reci clovek nemusel pocuvat. :(((