Komplexy, nenavidim sa!

Príspevok v téme: Komplexy, nenavidim sa!
nixxx

dlho som rozmyslala ci napisat ale uz si neviem rady,uz od malicka mam komplexy menejcennosti,nikdy som nemala kamaratov,vskole som bola sikanovana,ledva som spravila maturity z lutosti profesorov,a nemozem si zohnat pracu uz 2roky,vystriedala som 4 zamestnania od vsadial ma vyhodili lebo som neschopna,nikdy som nemala vztah s muzom,okrem rodicov a sestry nemam vobec nikoho,cele dni som zavreta doma hanbim sa chodit von lebo som skareda a tlsta a nemam s kym niekam ist,aj schudnut som sa pokusala x krat,samozrejme neuspesne jojo efekt:( bojim sa buducnosti,nic ma nebavi,nemam chut zit,kazdy den placem rezem sa,uz nevladzem:((dufala som ze bude ten konec sveta ale bohuzial zijem dalej:( s psychiatrami mam zle skusenosti,uz im neverim:( chcem sa zabit ale aj na to som moc zbabela:(( co mam robit? proosiim poradte mi ,,niekto,, ale asi nikto neporadi,lebo za to nestojim:(

Grand Husky

Prezri si inzertný portál s názvom bazoš, prípona .sk , určite nájdeš.
Čo presne znamená, že si "tučná"? Je to nejaký extrém? Hodila by sa tvoja hmotnosť k výške. Ešte študuješ? Ak nie, si po strednej alebo vysokej?

nixxx

grand: skusala som vsetky mozne farby vlasov,kratke dlhe,ale aj tak som skaareda lebo som tucn,a opica aj v hodvabe ostane len opicou... a bycikel za 15e som este nikde nevidela iba ak pokazeny a ja opravovat neviem ani nemam nikoho kto by to vedel:/

Grand Husky

Poslal som sem odkaz na pekný bicykel za 15€ ale cenzor mi to zmazal. 15€ by si našla, nixxx, nie?
Ad škaredosť: skúšala si zmenu napr. cestou zmeny účesu, príp. nejaké malovanie?

nixxx

grand: byvam u rodicov,ledva vyzijeme z toho co otec zaraba,mama ma ciastocny invalidny,segra este studuje,a ja si nemozem zohnat robotu:( takze nemam na drahe bicykle,fitnesscentra,plavarne a.t.d.:((

nixxx

larrra: so segrou je to tazke,ma tiez komplexy,ale na rozdiel odomna ma konicky co ju bavia,a vyzera fakt dobre je stihla mladsia a tak,skusala som s nou ist korculovat ale vobec ma to nebavilo,nestacila som jej a citila som sa este horsie,uz len ked som videla pohlady okoloiducich ze haha buchta na korculiach...behat nemozem zo zdravotnych dovodov,na plavaren sa hanbim v plavkach a bicykel je pridrahy,jedine obcas doma tancujem ale iba ked ma nikto pri tom nevidi...
slecna A: bola som aj na psychiatrii aj u psychologa,uz od 14 rokov som chodila k psychologicke,ktora mi bola velkou oporou ale pred 3mi rokmi zomrela na rakovinu:( a odvtedy uz nechodim ani k psychologom ani psychiatrom. a s tym zrkadlom mi to nejde lebo som naozaj skareda vazne.

weird: rada by som niekoho vyhladala ale neviem ako na to a hlavne nemam odvahu,lebo sa hanbim,mam totiz hrozne tajomstvo ktore nesmie nikto vediet ani sem som to nenapisala,ale pychologovi by som to musela povedat lebo tam je uprimnost dolezita:(

Larrra

tiez som mala komplexy, preto som nechodila von, problemy zajedala a mala som bulimiu, doteraz nemam dobre kamaratky, priatela, som sama, ale snazim sa s tym nieco robit, cas, ktory preplaces, skus venovat viacsebe, skus si najst nejaku zalubu - sport, ktoremu sa budes venovat, napriklad behanie, prechadzky, korculovanie, aby si nesedela doma sama a netrapila sa komplexami, prejedanim a zvracanim, ked ta to bude bavit, popritom mozno stretnes novych ludi,podari sa ti schudnut, no s pracou to je tazke, to ze ta vyhodili, neznamena hned, ze si neschopna, s pracou je to dnes dost tazko, mas aspon rodinu, ktora ti pomoze, mozno so sestrou, ak mas dobry vztah, by ti mohla pomoct s vyzorom, poradit, co ti pristane a ist spolu von, v kazdom pripade to nevzdavaj, kazdy den, kazdu jednu minutu mozes zacat odznova, nepremarni svoj zivot lutovanim sa

Slecna A.

"s psychiatrami mam zle skusenosti,uz im neverim:( "
Ty si bola na psychiatrii, alebo u psychologa? Lebo to je moja mila dost zasadny rozdiel. Navstivila si vobec psychologa?
Obrzi sa za svojim detstvom, co vsetko sa ti stalo a hladaj mozne priciny, preco si teraz tam kde si. A nezabudaj, ze len ty jedina mas silu to zmenit. Sama urcite nie, neprides mi ako osoba, ktora by si s tym vedela sama poradit. Skus vyhladat skutocne odbornu pomoc, psychologa, nie ako ty pises psychiatra. Lebo to je cosi ine....A hlavne, dost lutovania...
Skus ist k zrkadlu a povedz sama sebe, ze si krasna a mas sa rada :) To je prvy krok, ktory mozes sama pre seba urobit. Ten dalsi, najst si cloveka, ktory ti pomoze ;)

.weird

nixx, uz len podla pisomneho prejavu, bez chyb a hrubok, s prijemnou stylistikou, tym ako vies jasne popisat tvoje problemy, svedci o tom, ze nie si "blba a neschopna"! FAKT

vidis sa ako v pokrivenych zrkadlach, ale to NIE JE realita.

ver tomu, ze zo situacie v akej si, je relativne jednoduche sa dostat ;) pretoze mas "iba" dost skresleny pohad na seba a od detstva vstepene, ze za nic nestojis atd atd no a tak si v dospelosti ani nemohla dopadnut inak. bohuzial tak to funguje.

to su ale veci co sa fakt DAJU reisit!!! skus ist na psychoterapiu, nie psychiater, nie lieky, ale niekoho kto ti pomoze utriedit myslienky a na chvilu ti bude v zivote oporou, pocas toho ako sa postupne odhodlas robit veci, ktorych sa teraz bojis (a zistis, ze dokazes viac ako si si kedy o sebe myslela!).