Komplexy, nenavidim sa!

Príspevok v téme: Komplexy, nenavidim sa!
nixxx

dlho som rozmyslala ci napisat ale uz si neviem rady,uz od malicka mam komplexy menejcennosti,nikdy som nemala kamaratov,vskole som bola sikanovana,ledva som spravila maturity z lutosti profesorov,a nemozem si zohnat pracu uz 2roky,vystriedala som 4 zamestnania od vsadial ma vyhodili lebo som neschopna,nikdy som nemala vztah s muzom,okrem rodicov a sestry nemam vobec nikoho,cele dni som zavreta doma hanbim sa chodit von lebo som skareda a tlsta a nemam s kym niekam ist,aj schudnut som sa pokusala x krat,samozrejme neuspesne jojo efekt:( bojim sa buducnosti,nic ma nebavi,nemam chut zit,kazdy den placem rezem sa,uz nevladzem:((dufala som ze bude ten konec sveta ale bohuzial zijem dalej:( s psychiatrami mam zle skusenosti,uz im neverim:( chcem sa zabit ale aj na to som moc zbabela:(( co mam robit? proosiim poradte mi ,,niekto,, ale asi nikto neporadi,lebo za to nestojim:(

nixxx

looser: ja viem ze existuje viac ludi s komplexami,ale ja nechcem takto zit:( tiez som vela veci nenapisala,lebo to by mi uz fakt nikto nenapisal ani sem keby ze to napisem:(ale tebe to poviem lebo to skor pochopis ako ,,normalny ludia,, som frigidna,mam bulimiu a cele dni iba prelezim v posteli,ale to najhorsie nemozem napisat ozaj nikomu:(( a bud rad ze mas aspon taku pracu aku mas,lebo ja som nepochodila ani ako upratovacka:/aj ten vyzor,aspon ti nepride zle ked sa pozres do zrkadla,vsimaj si aj pozitivne stranky,lebo nejake mas na rozdiel odomna.

loser 86

nie si sama takto, ja som tiez chudak a proste to neriesim, je mi to uz uplne jedno, vsetko mi je jedno a tak som to vlastne vyriesil :D :D

mám 27, tiez nikdy som nemal vztah so zenou, bol som len v bordeli zopár krát, z vysokej skoly ma vyhodili, polícia ma stíha kvoli drogám (drogami som sa snazil vykompenzovat moje depky), co sa týka výzoru tak s tým problém nemám, som sportovec a baby po mne letia ako divé ale mna to skôr obtazuje lebo som inpotent,... tak isto pracovne som totálne neschopný clovek, na viac ako dokladat tovat do regálov v hypermarkete nemám, neviem soferovat auto, hoci vodicák mám, hned by som nabural, mam tak nizke sebavedomie ze mi robí velmi velký problem pozerat ludom do očí.........

tak vidís, aj iní sú na to biedne, nejsi sama

nixxx

nirvana: komunikacia je prave ten problem,neviem co si mozem dovolit povedat a co nie,lebo casto sa na tom popalim ze poviem o sebe priliz vela a ked ,,ludia,, zistia aka som blba tak to zneuziju:( a zas ked poviem moc malo tak sa nemaju so mnou o com bavit...

mirka169

na to čo bolo keď si bola mala rychlo zabudni.. hlupe deti su take.. posmievaju sa niekomu lebo si myslia že su niečo viac.. dospeli ľudia už su trochu rozumnejši a normalny človek sa ti nebude ani posmievať ani si s teba robiť srandu..

nirvana

Ale uz si neni malá, vieš? Ani oni, dospeli sa chovajú inak ako deti. Určite ti nebudú robiť zle. A ty sa potrebujes naučiť komunikovať. Uvidíš že potom aj schudnes, lebo teraz zajedas depky a nehybes sa. Nemusíš sa hneď s každým superkamosit, len spoznavaj ľudí a komunikuj.

nixxx

popotvorka: ano mam nieco take,chodila som aj k psychiatrovi ale tie jeho antidepresiva mi viac uskodili ako pomohli,dost som po nich pribrala a samozrejme tym islo to moje chabe sebavedomie este viac dole:( preto uz nechcem nic s psychiatrami

nixxx

nirvana: tiez mas pravdu,iba ze to neni take jednoduche s tymi kamaratmi,chodila som do roznych kruzkou ako mala ale nikdy som sa neodvazila niekoho oslovit a potom ked sa so mnou niekto bavil,tak som sa mu citila hrozne vdacna a posluchala som vsetko co povedia,nechala som si od nich ,,srat na hlavu,,lebo som sa bala ze ak budem oponovat tak sa so mnou nik nebude bavit a potom to vsetci zacali vyuzivat a iba si so mna srandu robili a bolo mi este horsie:( mam strach ze to zas tak dopadne...