prefarbenie vlasov

sari

a u kadernicky som bola 2-krat na melir,a aj ona mi to zafarbila na oranzovo az tak do silnej zltej...viem ze to maju baby take pekne bielr-blond..prosiim o radu...

sari

mam taku otazocku,chcela by som si odfarbit vlasy na blond{alebo si urobut iba pasiky}ale vsetky pokusy ktore som doteraz vyskusala skoncili neuspesne.ked som si odfarbila par pasikov{kvalitnou farbou-zosvetlovacom)tak mi vysli do neprijemnej ORANZOVEJ farby.ja by som chcela klasicky,svetly-bielisty blond...vie mi niekto poradir,ako na to?

superka15

prosim vas,chcem si nafarbit vlasy na tmavo ale mam take obocie ze mi neni ani vidiet a vyzeralo by to blbo..co mam robit aby som ho zvyraznila a stmavila okrem farbenia?

damaxy

chceš to skusit tak radikalne na prvý raz?obocie sa da napustit farbou ja si to davam bezne v kozmetike,len nie na celkom tmavo a videla som horvathovu na markíze a povedala by som že v tej tmavej jej to tiež sedí.Poznam jednu babu co strieda farby ha dam každý mesiac ale blond, ryšave,tmavé ,cervene a nezlakla som sa jej ani raz .takže ...

nothing

to by sme ťa najprv museli vidieť. Ber do úvahy aj farbu pleti, farbu očí. Vyskúšaj nejakú parochňu s tou farbou na dennom svetle a spýtaj sa známych, čo si o tom myslia. Ja si myslím, že určite je lepšie si prefarbiť vlasy z blond na tmavo ako naopak, vtedy to niekedy fakt vyzerá dosť drsne.

jedenastka

skus parochnu v takej farbe,alebo sampon,alebo zajdi ku kadernicke,oni to vedia zafarbit aj nejako stiahnut ona ti to povie,viac,neviemporadit