Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Negatívne premýšľanie o budúcnosti

Príspevok v téme: Negatívne premýšľanie o budúcnosti
tp

Takže mám 17 rokov a mám problémy ktoré by som vo svojom veku naozaj mať nemal. Už 3 mesiace mám priateľku, tú najlepšiu akú si len môžem priať vo všetkom si rozumieme, proste je tá najlepšia na svete. Zo začiatku sme boli spolu len nejak 3 krát za týždeň a písali sme si. Vyvíjalo sa to tak že teraz si stále píšeme ja som na pc a ona je na mobile. Ona je vážne všetko čo potrebujem, nikdy sme nemali problémy, nehádali sme sa, o všetkom sme si vždy hovorili o všetkých pocitoch proste nikdy som nemal problém jej niečo povedať. Problém je v tom že nedokážem robiť nič iné len čakať na to kedy mi odpíše a už mi to začalo vadiť. Stále myslím na veci ako: Čo budeme robiť keď budeme spolu, bojím sa že sa so mnou bude nudiť,že si za chvíľu nebudeme mať čo povedať,proste stále na to myslím a neviem s tím prestať. Už mi je z toho zle nemám vôbec chuť jesť a mám chuť zvracať. Stále myslím len na negatívne veci a už mi začína vadiť aj to že si píšeme, no neviem si predstaviť že by som robil niečo iné pretože ma nič okrem nej nebaví. A na sto percent viem že by som bez nej nevedel byť už ani deň. Neviem čo mám robiť ďalej.
Dúfam že sa nájde niekto kto by sa vedel vcítiť do mojej kože a pomôcť mi.
Ďakujem