Masturbacia a vztah

MichalK

no predohru mavame dost dlhu, alebo aspon taku aby sme boli vzruseni, a samotny sex no tak niekedy 1min, niekedy aj 2-3 min sa podari, o nejakych velkych cislach sa nemozno rozpravat, pretoze take sme nikdy nedosiahli :) ...a to nehovorim o tom, ze to musi byt pomale, keby som zrychlil, tak by to nebola ani ta 1min :)

MichalK

ja sa neobavam toho, zeby priatelka nemala vaginalny orgazmus, ona mi aj povie ze uz skoro bola, lenze prave ze "skoro" lebo ja este stihnem predtym vytiahnut a spravit sa. takze tam ide o tu vydrz, ona by aj mala ten vaginalny orgazmus, ale nejak sa to nestihne :D

Lulita

poník - to mi nemusis vraviet :)) ja uz mam 30 rokov, len som vysvetlovala Michalovi, preco to uz nechce a btw. ta kamaratova priatelka nema G bod, aspon to vravi, mal pred nou kopec zien, kazda mala aj vaginalny orgazmus a s nou je roky a je to zbytocne, vie mat orgazmus len cez klitoris nijak inak, aj ked je to zvlastne

poník

Michal,
ak spolu nebývate, tak je to zase niečo iné. Pokiaľ ju sex nebaví, tak ho ani nebude chceiť asi mať. a možno je tam nejaký uplne iný problém..
Lulita, orgamus nemusí byť len klitoriálny..
Premýšľam, že o počet orgazmov by nemalo ísť, človeka by to malo hlavne baviť. Pre mňa osobne je doležité to, že som s priateľom, že nám je dobre, že sme blízko seba. Máme zo sexu radosť a aj uspokojenie. Objavujeme jeden druhého aj z inej stránky.

Lulita

slečna - myslis viacnasobny orgazmus, ale to je skor vynimka nie? ked to ide cez bod G, ozaj Michal, ked jej budes tlacit na bod G bude to ok :))

Lulita

Michal - to je skoda, napr. pri klasickom sexe jej mozes drazdit klitoris, aleo ona sama a moze dosiahnut orgazmus pri styku, len neviem preco niektore zeny sa hanbia to robit

Slecna A.

Ano, ked robis zenu rukou, klitoris sa stava velmi citlivy a potom uz mozno nechce dalsi orgazmus, lebo to nie je zrovna prijemne. Ale pokial zazije zena 4 orgazmy pocas samotneho sexu, je to nieco uplne ine...a vtedy moze chciet viac a viac :)