Masturbacia a vztah

MichalK

no vsak chce to len trening a prax. vies len ide o to ako sa vytrenovat a ziskat tu prax, ked pri frekvencii 1x za 2 tyzdne alebo 1x za tyzden, sa moc toho nenatrenuje. ved mi aj partnerka povie, ze to chce teraz len rukou ze ma chut na orgazmus, hoci je aj prilezitost na sex. ona uprednostni radsej to...

Slecna A.

cize sa rychlo urobis...a mame zaklad problemu. Necuduj sa, ze potom partnerka uprednostni robenie rukou, lebo ty ju nevies pri sexe uspokojit. Ako na to, aby si vydrzal, sa pytaj chlapov. Ja ti neviem povedat ako to tam "dole" u vas funguje, lebo ten moj tvrdi, ze je to vsetko v hlave. Dokaze vydrzat viac ako hodinu preto, lebo neustale mysli na moje uspokojenie, nie na to svoje. Nie je nauceny sa sam rychlo urobit, prave opak. Treningom dokazu chlapi velmi vela. Skus Kegelove cviky, ja ich robim tiez napriklad. Nie je to nic ine, len trening....

MichalK

my nemasturbujeme pred sebou, to nie..my skor urobime seba navzajom rukou alebo ustami. no my o hodinovom sexe mozeme len snivat :D :D ..priemerny nas sex je cca. 2min :) co je "heroicky" vykon :/..cize my hodinu sexu samotneho mame asi tak za polroka :)

Slecna A.

kolko trva casovo tvoj priemerny sex? Ten nas hodinu a viac...Cize nie, nesexujeme kazdy bozi den, ved by nas to "tam dole" bolelo probuh :D Neviem povedat kolko raz do tydzna to je. Ale masturbaciou si urcite nepotrebujem ani ja, ani partner nahdradzat chvile, ked spolu nie sme...

MichalK

ja si to robim tak priemerne 3x za tyzden, lebo toho sexu nejak moc nemame, partnerka radsej uprednostni prstovanie alebo oral, pred sexom, pretoze pritom zazije aj orgazmus. a ja by som skor uprednostnil samotny sex ako rukou alebo ustami sa robit, co mavame skoro pravidelne :D

MichalK

tak ja neviem, napr. 1x za tyzden ale za 2 tyzdne mat sex, mi pride celkom dost malo, nie? preto sa pytam, ze ci si to nevynahradzujete aj sami.

Slecna A.

nepotrebujem si to robit sama dako casto, pretoze ma partner dokaze uspokojit a teda nemam az take obrovske chute sama na seba. A sex mame "normalne", nie je ho viac ani menej...Aj ked neviem co je to "normalne", neviem ani co si ty predstavujes pod "viac" a podobne...