ako dostat kramy?

nessiee

deti deti ! uplne suhlasim so shelbou, ked budete vediet ako a co, potom zacnite sexovat! okrem toho, nie je vsetko o tom, co a kam ma ist, je to o tom, ze na to musite byt aj mentalne vyspele. Ak niekto nevie ani poriadne gramatiku, tazko od neho cakat neejaku vyspelost. nechcem vas urazat, ale zamyslite sa nad sebou, ci sa vam oplati sexovat (poniektori) od 12 a potom sem vypysovat hlupe otazky typu "mozem byt tehotna?" Nemate sa kam ponahlat, ten prvy sex si na vas pocka a o to viac si to vychutnate. BTW, vazte si same seba a svoje telo, dievcata :)

tpch1

cervene vino ani citrony neskusaj-je to zbytocne. Chod na gynekologiu, nech pozru, ci nemas nahodou vnutri nejaku cystu, ak bude vsetko OK, lekar ti povie, co dalej. V 13 rokoch vsak pichat vyvolavacky-len ak by si mala vysoku sliznicu.

egoista

Aj ja mam taký problém.. noo kramy som dostala pred 2 rokmi a meškali mi týždeň ale vždy chodili každý mesiac a zrazu cez leto cez toto leto čo bolo som krámy nedostala už je to viac ako pol roka a stále nič , ako nesťažujem si :-D mam iba 13 a aspoň nemusím mať vložku medzi nohami a nikto to zo mňa necíti .. ale otázočka , mám ísť s tým za gynekológom alebo niečo tak ? mam iba 13násť a problém je to že keby som za ním aj išla neviem dátum poslednej menštruácie nejak som to vytratila :/ mala som to uložene v mobile a mobil sa mi cely zresetoval takže nič som tam nemala iba základné veci.. Ďakujem ;)