ako dostat kramy?

nika:*

ahojte..chcem poradit mam 13 rokov mam všetky priznaky pred kramami a pred 2 mesiacmi som si na nohavičkach objavila trochu krvy a tento mesiac som si zasa objavila trochu viac krvy a chcem vediet či to už možu byt krami..prosim poradte mi

vevericka

fuu krv v moci..mas zapal (otazne coho ci mechura alebo obliciek..ale ani jedno ani druhe nie je sranda)..chod k lekarovi..pre istotu nasad probiotika a brusnice...inak je aj kombinacia brusnic a priobiotik (lactolady ci tak nejak ) a urcite urologicky caj

pata.104

napriklad moja kamoska mala tiez krv v moci a potom na druhy den nemala nic a potom o mesiac ci o dva tyzdne dostala kramy tak ja neviem co to je
ale dakujem za radu

mirka 23

Pata, no ked si mala krv v moči, tak to už bola sila. Maš zapal močovych ciest. Neprechladla si niekde? alebo nepila si niečo ľadove?
Určite tearaz pi urologicky čaj na litre. A ak nepomôže, tak jednoznačne k lekarovi. Ibalgin nie je riešenie.

pata.104

no ja mam 12 a mna stale boli brucho a minule som mala take nieco ze ma bolelo brucho a ked som mala ist na malu potrebu tak na bolel mechur a nemohla som sa vicikat...a v moci som mala krv a strasne ma to bolelo...zobrala om si ibalgin...a na druhy den som nemala an bolesti brucha ale ani krv a moci a trosilinku ma bolel mechur ale iba trosku a mam strasne silny vytok...to akoze je znak ze dostanem kamy alebo to ze mam zapal neviem coho??? prosim poradte mi pls.