Ako sa zbavit prijemneho?

Príspevok v téme: Ako sa zbavit prijemneho?
innerworld

Zdravim, ako uz samotna tema hovori - chcem sa zbavit prijemneho a sice dopadu istej platonickej ocarenosti(nie,laska to nie je) na moj dlhodoby vztah. Ci ignorujem dotycneho alebo sa s nim stretnem,vsetko je to o tom istom. Vztah s nim mat nechcem, ale z hlavy ho dostat nemozem. Vymyslanie aktivit mi nepomaha.

nirvana

Ťažko povedať, ci je zaľúbený, alebo len tak provokuje a skúša kam to až zájde...nechaj jeho, nech sa snaží, ked už.

innerworld

Okey, minule som s nim bola a tak trochu som mu nieco chcela naznacit. Objali sme sa pri luceni, on mi dal tie take bozky akoze na lice z kazdej strany a ja jemu jeden ozajstny na lice. Vsimol si rozdiel? :)Pomyslel si nieco alebo nie? :)

Iveta Michael

Ak ho z tej hlavičky nie a nie dostať...tak to môže byť začiatok toho že sa ti dostane aj pod,,kožu,,resp.do srdca:)

pouvažuj...:)

innerworld

nirvana: Nepoznam ho tak dobre, ale uz som stihla zistit,ze je schopny flirtu aj s inymi zenami. Myslim,ze si vybera, s ktorymi flirtuje viac a s ktorymi menej. Pri mne asi viac.

nirvana

Niektorí muži vedia ako na ženy. A on sa tvári že ťa chce, alebo ťa bali len tak, komplimenty , ktoré hovorí každej peknej babe ?

innerworld

Alena Mea: S tym prerusenim kontaktu je to tazke, s priatelom mu robime jednu sluzbicku a musela by som vysvetlovat(priatel vie,ze sa mi dotycny paci). Ja len chcem,aby dotycny urobil nejaku vec alebo sa prejavil v zlom svetle, co ma konecne odradi (pritom jeho niektore zle stranky viem aj si ich pripustam). Problem je v tom,ze to nie je o tom,ze s nim chcem vztah, mne ide o emocie, v ktorych vyjadrovani je on expert :))