Herpes

Príspevok v téme: Herpes
frezia 298

Ja uz neviem,ale mam dojem,ze moj priatel je nenormalny alebo totalne nezodpovedna osoba.Na pohlavnom organe sa mu objavili male vyrazky nieco ako bradavice,naliehala som na neho nech s tym ide k lekarovi,ale trvalo to asi rok kym sa mi to konecne podarilo,jasne v tom obdobi sme mali sex,kedze hovoril,ze ho to nijak nepali,nesvrbi a ani nic zvlastne sa s tym nedialo nemenilo sa to,z mojej strany neuvazene mali sme pohl.styk bez ochrany,ale tiez ktora by ste mali chraneny poh.styk s partnerom po 5 rokoch?ked som ho uz k doktorovi doslova dotlacila,zistilo sa,ze je to nieco take ako herpes to je ako mi to vysvetlil on a ze mu to mrazenim znicili,ano on to asi 5 mesiacov uz nema,ale ja som sa docitala,ze u mna aj ked nic nemam sa to moze kedykolvek v mojom zivote objavit vraj to nie je nijako casovo ohranicene,takze dik :-( nakazim sa pohlavne od muza s ktorym zijem 5 rokov a som mu doverovala.kedze mi tvrdi,ze nemal pohlavny styk z nikim iba so mnou a ja to nemam a nemala som tak nechapem.inak mali sme analny,oralny aj klasica takze mozem to cakat na Vsetkych tychto miestach.Nas vztah sa tymto z mojej strany dost narusil,nedoverujem mu uz pochybujem a on sa k tomu stavia asi tak,ze nech to uz necham tak,vraj on ou nic nema,nebol mi neverny tak nech neriesim....Ja ano riesim a musim tyka sa to totiz mojho zdravia....

Ema212121

frezka herpes nieje pohl. choroba, herpes sa ti nemusi zjavit iba pocas sexualneho zivota, je to take ako herpes na ustach, moze to byt znizena imunita, a aj na ustach ked sa ti to raz objavi v zivote uz to budes mat proste v tele aj ked to nemusis mat nonstop zjavene, ale toto urcite nie je dovod na taketo obavy ako mas ty!
ak by mal nejaku pohl. chor. tak ti nic nenamietam ale toto vazne nie je take hrozne! je to ako mykoza u zien - KVASINKY!
toto vobec nesuvisi s neverou, dajte si obaja prevenciu preliecte sa...
a myslim ze sa k tomu nestavias prave najlepsie ak ho kvoli tomu nazyvas nenormalnym aj ked je pravda ze s tym mal zajst k lekarovi skorsie...

Veronika_27

A on sa ti priznal, že bol s inou? Lebo mne moja kožná povedala, že tieto vírusy, ktoré vyvolávajú herpesy máme všetci v tele a u niekoho sa objaviť môžu a u niekoho nie (na pokožke sa objavia tieto kráteriky aj pri veľkom strese, zlej životospráve...); u toho, teda aj u mňa, keď sa herpes na jednom mieste objaví, objavuje sa opakovane počas určitých období roka (ale ja som atopička, mám citlivú pokožku, takže tak).