Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta kto sa prida?

Príspevok v téme: 90 dnova rozlisovacia dieta kto sa prida?
Adriana1991

Ahojte vsetci pomaly mame sviatky za sebou len tie kila sa na mna nalepili a necitim sa dobre.chce to niekto skusit so mnou?mam aj ofotenu knihu o tejto 90 dnovej diete zda sa mi celkom fajn ale nejaka ta psychycka podpora by neuskodila :) ja osobne startujem v january.uz ked je take sviatocne obdobie nebudem si ho kazit :D

Adriana1991

huba.huba tak zas az take zle to so mnou nieje mam nadvahu nejakych tych 15kg.nerobim to preto ze sa necitim pekna priatelovi to vraj neprekaza ze je ma zaco chytit aj ked on ma nejakych 60kil aj s postelou :) ale preto ze sa necitim dobre oblecenie mi zacina byt male po bokoch mi vyskakuje tuk a tak....

Adriana1991

Viac pohybu to je ten problem po operacii kolena nemozem behavat korcolovat a ani ine sporty nic cim by som to koleno nejak zatazila.A v praci sedim 12hodim s minimalnym pohybom tak je to zlozite.a dalsi moj problem je ze nejem casto ale iba tak 2x za den a viac,to potrebujem zmenit na pravidelnosta mensie porcie ale kedze robim aj v noci tak samozrejme ze v noci aj jem.za posledni pol rok som nabrala takych 10kg nikdy som nebola najstihlejsia ale aspon som nemala nadvahu :(

marrisa

Kasli na to, funguje, ale ako hovri Magy, jojo pride nech sa deje cokolvek. Radim klasicku racio stravu, viac pohybu a konecna. Diety su nanic, lebo je to stale docasne rapidne upravene stravovanie. To nikdy fungovat nebude. Ak chces trvalu zmenu na vahe, treba trvalu zmenu zivotospravy.

ninka 255

neodporúčam,síce som s ňou schudla 12 kg, ale keď som skončila postupne som nabrala ešte viac - jojo efekt jak vyšitý

Magy

a uz to zacinaaa.... :DDDD
adrianka - poslednou vetou si definitivne potvrdila, ze ti ta dieta vobec nepomoze, lebo ju vnimas ako zlo. a to je uz od zakladu zly pristup. radsej ani nezacinaj, ak chces chudnutie ako take brat tak, ze ti to nieco (cokolvek) kazi.
nepotrebujes psychicku podporu. potrebujes zmenit postoj.