Divé duše cestovateľské

Príspevok v téme: Divé duše cestovateľské
Grand Husky

Už ma to tu nebaví, mám v pláne na jar/leto niekam vycestovať tak týždeň, dva. Európa/ázia na tom nezáleží... Je tu nejaká cestovateľka ktorá by bola ochotná so mnou niekam vypadnúť a spoznať svet? Ideálne okolo 19 rokov, výška a hmotnosť nie je podstatná, vierovyznanie tiež nie, stačí ochota a chuť niečo spoznať, skúsiť, objaviť. Nezadanosť výhodou :))

Magy

moj spolubyvajuci tu uz tyzden riesi dovolenku na kanaroch, a stale nic neporiesil. raz toto nedobre, potom hento. uz vidim, ze sa zoberem sam a pojdem na sposob, ako som ti lost vysvetloval.
shy, ked chces, mozes sa pridat. :D

lost

od koho hraju Lost, mas link napr na youtube ci nieco podobne ? :)

mate, tak ked budem mat cestu, mozem aj hodonin skusit, ale nejaky ten tyzden/mesiac tam uz nebudem moct :D mozno tak marec/zaciatok jari..

strasna dlha cesta tam je, uz sa nudim ked tolko musim cestovat, strasne monotonne, keby mame aspon nemecke dialnice :P :D lenze potom by sa clovek ndoplatil za benzin.. :D

lost

inaaaaaaac, hento, nechcem provokovat, ale na juznem morave vedia robit super veterniky :P :)

mate59, tie samrole su sakra nedostupny tovar :D asi tam musim nabehnut o 7:59 :D ale nee.. povedali ze neni problem zavolat, objednat, a pride to po/ste :) staci napr v lanzhote :) nemusim "az" do breclav :D (ale tak, tych 5km je uz fakt kvapka v mori :D )
skusil som dalsiu cukrarnu, tam pri tescu, ja ze tam je ta vyhodovy lahudky, ale nebolo to tam/ nenasiel som.
inac tam mali inu, no a klasicke 'velke' samrole, tie 10-12cm.. nie tie jednohubky, ale fajn chut :) ale zda sa mi, ze tie krpate su najnajchudnejsie co som kedy mal :D

ale maju tam aj ine, velmi zaujimave kusky :) lenze mam teraz plnu chladnicku a nestiham to jest :D