Skusenosti s liečbou štitnej žlazy, nielen euthyroxom

Irén 1

jajaja,
zo srdca blahoželám- si azda prvá, ktorá sa s tým úspešne popasovala, ale pri autoimunite to zrejme tak úspešne nejde - príklad : evellin skočila z hypofunkcie do hyper.
Kedy máš kontrolu ?

jajaja295

ahoj
ja nemam opuch oci a dokonca, ako som vysadila tabletky, nemam ani busenie srdca a chodim pravidelne na wc

Irén 1

Tinajaaa,
Poznám vo svojom okolí, tých čo to s tým drahým tekvicovým olejom skúšali a nepomohlo. Záleží aj od toho ako dlho je človek na umelom hormone. Tak čínska medicína je dobrá pokiaľ ju ordinuje skutočný odborník a možno sa nám tu niekto ozve, kto touto medicínou porazil nemoc š.ž.

Irén 1

Ketrin,
aspoň niekto ma chápe- ďakujem za pochopenie.
Súhlasím s tebou, že to nie je len š.ž.a parazity to určite má každý z nás nejakého.
Tebe opuch behom dňa vymizne, lenže ja som po celý deň ako mončiči.
Tak viem, že za to môže hypothyreoza, ale ja hľadám cestu ako sa zbaviť umelého hormonu a nie ho navyšovať.
Ešte prichádzajú do úvahy obličky a nadobličky, možno pečeň, taktiež zrejme pitní réžim, len neviem či z málo tekutín a či naopak.
Keďže sa s týmto onemocnením boria viacerí, chcem vedieť, či majú tento problém s opuchom viaceré kočky a ako s tým zatočiť.

Tinajaaa

Mňa by zaujímalo či ste sa stretli s liečbou š.ž. podľa tradičnej čínskej medicíny - fytoterapiou a stravou. Mám subklinickú hypotyreozu a tiež nie som vyznávač hltania umelých hormónov kotré nič neriešia len suplujú chýbajúci hormón. Tekvicový olej som tiež zvažovala ked som hľadala alternatívnu liečbu ale po dlhšom uvažovaní som ho zavrhla pretože si myslím že len o jóde táto liečba nebude.

kablica

ty si niekedy videla hitologicky obraz tzv. uzlov zo stitnej zlazy? asi dobre hadam, ked tvrdim, ze ani nahodou :-DDD
no ale kto je blby, nech ti veri