Škodlivost chemoterapie

RNG

Capem tu nedoveru, aj ja som velmi opatrny, aj s mojim vyberom alternastivnych lekarov, ktorych sa drzim, a ked nieco vyhlasia, pockam niekolko rokov, aby na to naskocili aj dalsi a prehlasili to za ucinne, a ked maju na svojich klinikach dlhsie uspechy, dam sa na to nahovorit aj ja.
Nemusim vsetko vidiet na vlastne oci, to by som nemohol verit prakticky nicomu. Ale stacia mi statistiky od reputasbilnych lekarov a cas.
Osobne nie som ochotny hrat ulohu pokusnej mysi, ale ked su uz vedomosti dlhsie a reputabilne, som ochotny ich prijat, aj ked je medicka komunita proti nim.
Ale oni su proti z inych dovodov, casto vylucne financnych. Teda ti navrchu, nemyslim jednotlivych lekarov, lebo ti su len babky v rukach medickych autorit, ktore musia posluchat, inac ich tvrdo potrestaju.
Len malicko ich ma odvahu sa proti tomu postavit , povacsine aj tak len potajomky, v USA je to 1.5% lekarov dokopy.
Tak dojdeme k paradoxnej situacii napr v USA, kde lekari-onkologovia odporucaju svojim pacientom az 90% chemoterapiu a sukromne na sebe ich 70% chemo odmietne.

kraskaham

no tak ale ja verim len tomu co vidim cize mna nitko nerpesvedci, ked som tam nebola priamo v tom laboratoriu. ako viete ze to co doktori prehlasuju za svato svatu pravdu je tak? ja nechapem ako to mozte vediet, ked nikto nie je vyskumnik, a ste len laici.

RNG

Na zuby staci pouzivat roztok GSE alebo koloidnu striebornu vody, a najnovsie su na trhu zubne probiotika, ktore vytvoria v ustach priaznivu mikrofloru na zuby, naviac zabranuju aj infekciam horneho dychacieho traktu do urcitej miery.

RNG

Kraskaham, zialbohu realita je taka, ze zijeme vo svete penazi a vsetko ostatne sa tomu podriaduje, Tj aj medicina a aj tam sa pouziva to, co prinesie najviac zisku, bez ohladu na skody.

vitali

Nasla som dalsi clanok o skodlivosti chemoterapie. Inak - uvadza sa tam, ze po dvadsiatich rokoch sa mozu dokonca objavit skodlive priznaky chemoterapie (ak pacient prezil)...
clanky.regeneracnecentrum.sk Tak citajte :)

RNG, som vdacna, ze ste mi napisali tu informaciu. Ale ako je to potom s tym MSM? O nom sa pise, ze ho mozeem pouzivat na zlepsenie stavu zubov, ale nenici ich aj ten?

kraskaham

tiez nazor, smutne na tom vsetkom je, ze sa v 21. storoci dohadujeme o takychto veciach. mame spickove laboratoria, a vedcov mimo systemu ktori prehlasuju ze existuje v prirode okolo 3000 protirakovinovych latok, ale my liecime takymi polojedmi. ludia ako ty k tomuto systemu prispievaju lebo si nevedia jednoducho predstavit, ze su manipulovani, a to je to najtazsie si to priznat. ale nikto pri tom nebol ked sa to vyvijalo v laboratoriu, a presne ake to ma vedlajsie ucinky laici nevedia. cize vypovedna hodnota tvojho prispevku je zas nula.

RNG

Tiez nazor, aj na tie tzv "neliecitelne choroby" a rozne "autoimunne" a "chronicke" maju lekari ine nazory a casto ich vedia ked nie uplne vyliecit aspon ciastocne.
Na tie temy som tu mal tiez uz hromadu prispevkov od mojich lekarskych zdrojov, ktori skumaju a pouzivaju miesto chemickych liekov najma prirodne vytazky, s ktorymi dosahuju podivuhodne uspechy.Ved pre to sa ich rad aj ja a moja rodina drzime uz vyse 17 rokov a sme na tom lepsie, nez by sme boli s klasickou medicinou.
A aj samotni lekari v USA, hoci drviva vacsina(98.5% ) nepredpisuje ani neradi potravinove doplnky, sami ich beru az na 90%, tj ovela vyssie percento, nez obyvatelstvo v priemere.
Takze asi nieco vedia, hoci to na nas nepraktizuju.....