Škodlivost chemoterapie

eee

Dakujem za odpoved a zaroven za vasu radu RNG. Mam na Vas este dve otazky. 1.Po mojom zakroku budu odobrane nalezy zaslane na histologiu. Verim ze vysledky budu v poriadku ale ak by som bola odporucena na chemoterapiu ktorej sa samozrejme chcem vyhnut, co vsetko z doplnkov si mam dokupit a ako dlho v akych davkach treba doplnky uzivat namiesto chemoterapie ? 2. Kolko gramov yamu a prog. kremu a ako dlho treba uzivat na vyrovnanie hladiny estrogenu a progestrogenu. Ja vlastne sa nemozem nikde dopatrat po informaciu ako to funguje ci Yam zvysuje progestrogen ci znizuje estrogen ci vyrovnava hladiny oboch.
Za odpoved vopred dakujem.

Lulita

tu pani zachranili v priebehu liecby 5 minut pred 12tou z dlhodobeho brania chemoterapie jej tiez zacalo zlyhavat srdce, myslela si, ze je unavena z choroby, ked nevladala vyjst hore po schodoch, nakoniec mala vodu vsade, plus jej to zacalo nicit oblicky, celkovo krv, padala, lebo jej to znicilo nervy v nohach a nakoniec ju dorazili ozarovanim, ked jej spalili zvierace, potom zomrela

RNG

V USA minuly rok zomrelo na rakovinu vyse 650 000 ludi. Prava pricina umrtia u vyse polovici bolo znicenie tela chemoterapiou, ci uz zlyhanie srdca, pecene, ladvin, alebo imunity, kde potom pacienti umreli na obycajne zapaly hornych dychacich ciest a podobne, ktore by sa dali inac celkom lahko potlacit.
Samozrejme, na umrtnom liste nebola nikdy spomenuta chemoterapia.

Ivka 1

Presne aj ja nevidím problém v žiadnom spomínanom doplnku výživy. Veľmi chválim Váš výber doplnkov výživy, hlavne enzýmy a antioxidanty.

RNG

Inac endometrialna hyperplazia(zhrubnuty vystelok) sa da regulovat napr branim yamu alebo progesteronoveho kremu,v kombinacii s vacsimi davkami DIM(2 x 150 mg plus)

RNG

Nattokinaza sice riedi krv, ale nie as natolko, aby sposobila prilisnu krvacavost. Ale pre istotu ju neber 2 dni pred zakrokom a 2 dni po, hoci neviem, ci je rozumnejsie riskovat zrazeniny ako trochu dlhsie krvacanie.
Okremm enzymov nemaju ziadne ine uvedene doplnky vplyv na krvacavost, takze sa nemusis obavat ich brat.

eee

Dobry den RNG
Chcela by som sa vas opytat na Endometrial Hyperplasia. Som objednana na kyretaz a rada by som vedela ci mam prerusit branie doplnkov vyzivy. Beriem Hubu chagu hubu reishi, selen zinok vitamin C Jod Vilcacoru Indonal ,vit B17 caj Lapacho , a hromadu antioxydantov a enzymy digest platinum , pancreatin , nattokinaza. Ak hej kedy je dobre zacat znova s uzivanim aby sa mi nespravili nejake zrazeniny v tele po operacii. Taktiez sa bojim aby nattokinaza nepodporovala krvacanie nakolko riedi krv a bolo mi povedane ze este tyzden po operacii je mozne ze budem krvacat. Preto sa obavam brat hlavne nattokinazu. Prosim o rychlu odpoved pretoze mam len par dni pred zakrokom. Dakujem.