Je dobre byt uprimny ?

mellisa

Ono je to tak, že každý človek si o sebe namýšľa je pekný, dobrý, sympatický pre iných, múdry, proste všetko naj a keď sa dozvie od iných čo si o ňom myslia, tak ho to zrazí k zemi.

Mimulus

Mohol si povedať ,,prostitútka,, :D

A áno ľudia chcú byť klamaný, preto som Ti hneď v prvom príspevku napísal odpoveď.

nirvana

Ale to si mohol predpokladat, že sa tak zachová. Vidíš, chcela počuť niečo iné. To je presne o tom, že ľudia chcú byť klamaní. Úprimnosť v takomto pripade je úplne zbytočna. Okrem toho, sú to len slová a pojmy. Výraz stetka je dosť silný. Mohol si to zahrať do autu s tým, že spravila si chybu ale nie si zlá blablabla . Niektorí ľudia proste nemajú záujem o pravdu. Tiež mam takú kamosku. Uz bývalú. Neviem klamať ;)

Mattiass

nirvana, samozrejme ze nechodim za ludmi a nevytykam im ich slabe stranky, ale tak jeden priklad napisem, kamaratka podviedla pod vplyvom priatela, rozpravala, plakala aka je stetka, ze to tak nechcela a co si o nej myslim, kedze poznam jej priatela tak som povedal ano si stetka, nemala si ale svet tym nekonci, urazila sa a sla za ludmi co jej rozpravali ano ano bol to debil zasluzil si to, tak to ma byt?

nirvana

Nemusíš nikoho posudzovať. Každý je taky aký je, pokiaľ sa ťa neopyta na názor, nemusíš mu ho dávať najavo. Nemusíš sa baviť s ľuďmi, ktorí sa ti nepáčia. Myslíš, že je rozumne povedať kope svalov bez mozgu, že je kopa svalov bez mozgu? Asi nie. Lebo ti tá kopa svalov jednu uvali. Nepodakuje ti. A je rozumne povedať starej jezibabe, že je jezibaba? Kým si chraneny, tu odvahu určite máš, ale ked vieš že ťa zaklaje, nespravis to...nie si taky macher a ani to nemá zmysel. Povies lekárovi, ktory ti ide operovať starú mamu a chce úplatok, že je bezcharakterny hajzel, ked vieš ze potom jej ublíži a inú možnosť nemáš? Život je sviňa...

Leela333

Slecna A., ale keďže mama nad tým strávila dajme tomu celé odpoludnie, urazí a dotkne sa jej to hoci to bolo povedané taktne.