prosim pomoc!!!! biele hrcky na intimnych miestach!!!!!!

Príspevok v téme: prosim pomoc!!!! biele hrcky na intimnych miestach!!!!!!
envy

prosim, potrebujem poradit!! uz niekolko dni mam na intimnych miestach biele hrcky, take malicke, zarastene chlpky to nie su na 100% a ked som tie vyrazky stlacila, aby som ich vytlacila, akurat zacala rosku krv tiect...strasne sa bojim, ze je to nejake choroba( vychadza mi z toho syfilis), ale nerozumiem tomu- predtym, ako som to dostala, som s priatelom mala len chraneny sex..co mam robit????????????

anonym123456789

neplac, nejak sa to vyriesi - syfilis ma 3 stupne - 1.tvrdy vred - dost velky a skaredy, casto mokvajuci, 2. vredov zacne pribudat, su zapalene 3. bezpríznakové obdobie mozno aj 10 rokov a potom si cela chora... 1. a 2. stupen su liecitelne, takze vydrz, ci sa to nerozsiri, ak hej, okamzite bez do nemocnice

anonym123456789

a syfilis (aspon podla toho, co som cital) mozes chytit kdekolvek, t.j. aj na verejnych hajzloch... mam 14 a mam podobny problem, ale nemam az take priznaky... sex zatial ziadny, ale chytit som to mohol kdekolvek, stale dufam ze to neni syfilis... hanbim sa to povedat rodicom a na urologiu necem ist, lebo nechcem aby ma ohmataval 60rocny dedo... zatial sa to snazim riesit na forach, skus to aj ty... ked tak chodn na sexus.cz alebo syfilis.sk... a mam este jednu otazku: mas tvrdy vred alebo len take "miniakne"? ja mam druhu moznost ale nezapada t ku syfilisu... ako som pisal, pozri si tie linky, moze to pomoct...