Prepichnutie ucha doma...

Tamarka1233

ja som si ucho prepichla sama doma nausnicou?...neboli to vobec len si najprv drz aspon 5 minut na uchu lad z oboch stran a nausnicu si podrz chvilku nad zapalovacom

Omen

Kejsha, náušnice si z ucha vyber! Vydezinfikuj si to čistým alkoholom alebo alpou a nič viac si na to nedávaj! Máš alergickú reakciu alebo ti tam zaniesli infekciu.

Kejsha1

Ahojte potrebovala by som radu .. v piatok minulého týždňa som si dala nastrelit náušnicu .. dnes ráno ma začalo ucho nehorázne bolieť a cele mi sčervenalo doslova mi horí a doteraz som sa s tým nikdy nestretla a natrela som si to s Aloe Vera a. Teda tree masťou tak som sa chcela spýtať či má niekto s tým skúsenosti čo by som s tým mala robiť pirpadne ci nezajst k lekárke

jez

v aute ja som mala za uchom strašne otravný taký podkožný jebak a chutila som také nervy že som si ho šla prepichnut. použila som ofc alpu atd... vôbec to nebolelo , jebak som síce vôbec netrafila alebo som sa potom už ani nesnažila skor :D napadlo ma že keď som už tak hlboko tak že si prepichnem teda tu dierku a ani to nebolelo len som úplne zabudla že tu ihlu alebo nausinu tam musím nechať

erikalahka

vies ako to boli? ale radsej by som si to isla dat do zlatnictva prepichnut a to mas zachvilku a aj mas istotu ze ziadny bod ti tam neprepichnu

jana117

chcem sa opytat, akurat som si prepichla ucho mam samozrejme aj nausnice a spravila som si dalsiu dierku s ihlou ktoru som si predtym namocila do alpy koli dezinfekcii, niesom si ista ko dlho ju tam mam mat kym mi tam ta dierka ostane ked si tu ihlu vytiahnem a pokusim sa hned nasadit nausnicu, znie to hrozne ale ako dlho to mam mat prepichnute?

vivi1258

ja so si to dala v salone prepichnut nebolelo to len musite si dva krat za den natierat liehom alebo aplov a sest tyzdnou tu nausnicu nemozete viberat. a zabudla som ked si to natierate tak stou nausnicou tocte a ked sa sprchujete tak ten sampon si potom s toho ucha umyte

Marfa:D

Ako mam presvedcit mamu nech mi to dovoli... :/Ako ste ju presvedcili vy? Ja si chcem prepichnut ucho dolu a hore, na tej chrupavke .... :/

lana-899

Ahojte ;-) ja som si tiez doma prepichovala usi,dokonca 4x :-D dve mam dole a dve mam hore v chrupavke...sice ma to nejaky cas bolelo,teraz je to uz ok :-P takze si myslim,ze si to v klude mozes urobit aj doma...ale je to na tebe

0vecka

akupunkturne body neexistuju... :) takze tam pravdepodobne nic nehrozi... jedine ze by tam bolo nieco ine ale tiez tvrdenie ze ti co sa tym zivia o tom nevedia je smiesne.

en.wikipedia.org

v podstate je tam velmi velka moznost infekcie pravdepodobne aj ked to robia v studiu.

moj nazor je taky ze je to asi jedno ale na takomto niecom by som nesetril..