Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

Agnes998

podla mna je to chudera a to uplne doslova, chce aby ju vsetci lutovali. preto o tom vyprava pol roka a preto o tom bude vypravat este dalsich 20 rokov. kazdemu koho stretne bude vypravat o tom ako ona - najvacsia chudera na svete dostala facku.

Agnes998

Ona ho neopusti, jasne ze nie, kde by ineho takeho hlupaka nasla. Hocikto iny by sa na nu uz davno vysral. A tiez sa takto moze hrat na najvacsiu chuderku tyranu, hoci je to uplne opacne!

Nufova

A k tomu pochopeniu... nepoznáš ma. Nevieš aká chápava dokážem byť. Som až príliš ľudská. A takto, prepáč, je to môj názor. Vieš, keby mne sa stalo to čo jemu a ešte by sa riešilo niečo proti môjmu chovaniu a to takto pomimo, kedy by diskusiu viedol človek ktorému verím. Prepáč ale som skôr na jeho strane :-/ neviem si pomôcť. Príde mi to celé zle a opačne. Preto skôr chápem jeho :-/ ale netvrdím že teba tá facka nebolela.

Ale ty všetky odpovede typu: Udrel ťa, opusť ho, berieš ako tie správne a keď ti niekto ukáže to, ako musel trpieť on, to tak tie odpovede sa ti už nezdajú správne.

Čo chceš počuť? Už si si prečítala všetky odpovede. Bude ti lepšie ak ti napíšem: Ó,moja chudinka, opusť ho, je to chudák a ty si si musela toľko vytrpieť? To by bola tá správna odpoveď? Ľudia málekdy spriavia to čo si predstavuješ že urobia.

Prepáč ak som ťa urazila, ale on sa nemá ako brániť, on tu nieje. A ty sa na to strašne pozeráš len z toho tvôjho pohľadu.

Nufova

Ale pozri, ja proti tebe nemám nič, naozaj. Je to tvoj život. Tiež by ma to mrzelo keby ma udrel človek na ktorom mi tak záleží. Ale je rozdiel či je to zaslúžene alebo nezaslúžene.

Ty by si ho nezbila, nevyfackala keby ti on povedal že sa mu páčia iné, že by ich chcel, vymenoval by ti ich a začal by tému napríklad že tá a tá ho ale nechce. Čo by si spravila? Čo by ti vadilo viac?

Ale už pár dní tu riešiš aké chúďa si. VeĎ ale keď už si rozhodnutá teda že ho nechceš tak ho nevoď za nos. Ukáž mu tú diskusiu, bola by som ozaj zvedava čo by ti na to povedal.

Partery majú riešiť veci spoločne. Predstav si že raz založíte rodinu, budete mať deti.

My chceme byť na jednej vlne s partnermy. Partner znamená že nemáš byť v ničom zohľadnená, obaja rovnkým dielom. Ak by si ho udrela ty tak nič by sa nestalo.

Ja byť na tvojom mieste by som nepísala tému kde by som riešila či sa s ním rozísť a ako ale skôr tému kde by mi mali poradiť ako sa mu dostatočne ospravedlniť za to čo si povedala, urobila. Potom by sa ospravedlnil skôr aj on.

Ozaj nemôžeš vedieť či to jeho nemzrí. Vážne, po jeho dôvere bolo pošliapané, on ti predsa nepovedal to čo ty jemu.

Lenže ak s ním chceš byť, musíš sa vedieť pozerať na veci z druhej strany. Z toho jeho pohľadu. On najprv musí vedieť že teba to skutočne mrzí, ale to čo si mu povedala.

Problém je že teba nemrzí to čo si mu povedala, teba mrzí ako zareagoval on :-(

Ak sa mu raz dokážeš ospravedlniť a vážne oľutovať to čo si povedala a hlavne presvedčiť ho o tom že to nebola pravda a popritom sa o tej facke ani nezmieniť. A keď ti odpustí on tak potom by som čakala to jeho prepáč.

Ale myslím je to taká podpásovka, že tu to riešiš s nami, za jeho chrbtom :-( a ozaj niekedy o nom nepíšeš pekne. Ako si máte veriť?

Verím že tá facka bola zlá ale neber status ublíženej dámy. Skús sa na to pozrieť opačne...keby sa to dialo naopak a predstav si že on by takto založil diskusiu a riešil by s cudzími ten váš problém. Radčej si sadnite a porozprávajte sa o tom. Ale nie len o tej facke. JA by som ako prvé riešila to čo si mu povedala a až potom prešla na tú facku.

Nevieš aké boli jeho pocity, ako musel trpieť a ako možno aj trpí. KeĎ sa s priateľom pohádame a ja napríklad plačem tiež viem že ho to mrzí aj keď mi o tom nepovie.

Možno o tom nehovorí, nemusí ale určite to tak cíti. Nemusí sa tak správať, ale teraz to máte zle a pokiaľ si to nevyriešite tak "SAMÉ SA TO" nevyrieši.

Držím palce, hlavne to nerieš hneď. Najprv si v hlave zariaď ako to chceš riešiť a pozri sa na to z jeho pohľadu. Už dávno by si ho nechala keby to urobil on. Alebo nie?

Ale niečo ti prezradím: Záleží mu na tebe, pretože ak nie tak by ťa už opustil. A ak mu na tebe záleží tak tá facka ho mrzí.

Ja neviem, nevidela som to ako sa to stalo, neviem ako si sa mu ospravedlnila, ale obaja máte na veci iný pohľad.

Facka je veľmi zlá, ale skutočne sa vyrovná tomu keď nieto niekomu vrazí kolík do srdca? Slová sa dosť podceňujú a ľudia im nepririsujú taký význam ale aj oni vedia bolieť a často je tá bolesť omnoho väčšia ako bolesť ktorú cítiš pri jednej facke, ktorá určite nebola tá najsilnejšia ako dokázal dať. A potom odišiel. Ja neviem, ale ja by som neriešila tú facku, ja by som fakt skôr riešila to ako ho presvedčiť o tom že to zlé čo som povedala som tak nemyslela :-/

Mne osobne to ako voči nemu pripadá nefér, aj celá táto diskusia, ktorá sa rieši za jeho chrbtom. Mňa by to bolelo strašne.

karamba

Nepíš tu už o facke, keď to ani žiadna facka v podstate nebola. Žiarlivec bol v čom? Že mu vadilo, keď si mu stále básnila o iných chlapoch a zvlášť o tom jednom? Vlastne si ani nespomínam, že si o ňom niekde písala aký je žiarlivec a to, že je nervák si nejak neopisovala, len si to stále opakovala, že on bol furt nervák, je nervák, ale žiadny príklad si nedala, len si to myslíš podľa mňa kvôli tej facke, alebo aj s tým preháňaš ako s tou fackou...
Písala si že sa ospravedlnil a takisto odišiel od teba z izby. Tak nevrav stále, že keby odišiel von... Keby ty si držala hubu (pardon za výraz, ale to už nie je normálne), nikde by nemusel ísť, ale on odišiel inde, ale aj to ti vadí, že neodišiel na miesto podľa tvojich predstáv. Aj tak si myslím, že keby aj odišiel von, bola by si po ňom schopná kričať z okna, ísť za ním aj von, alebo doňho potom pindať, že čo si dovolil odísť v strede rozhovoru, keď si sa mu potrebovala vyrozprávať o pocitoch k inému mužovi. Proste stále si nájdeš niečo, čo ti vadí.
Už zo seba prosím ťa nerob obeť a skôr pre jeho dobro ho nechaj, ty choď radšej k psychológovi alebo niekde.

klimta.

som podobného názoru ako Nufova,..a nečítala som celú konverzáciu :D

treba si v prvom rade uvedomiť, že sme všetci len ľudia a robiť chyby je prirodzené..nemôžeš mu celý život vyčítať,že raz stratil nervy..pritom si myslím,že to bolo oprávnené (nechcem povedať,že schvaľujem udretie)

inak ako ženy sme v tomto strašne sebecné.často si myslíme,že môžme všetko,prekračujeme hranice a potom sa divíme..
najprv napíšeš,že ťa udrel z ničoho nič a následne, že si ho provokovala..kde sme :D

Leela333

To "divné", čo ťa k nemu púta sa nazýva zvyk, ktorý v dlhšom vzťahu vždy príde. Taktiež je známy pod pojmom strach zo samoty a niečoho nového. Bojíš sa od neho odpútať, lebo si nevieš predstaviť, že budeš zrazu sama. Tak sa radšej necháš fackovať, to je celé.

napochybach

nufova vidno,že nemas v sebe kuska pochopenia,ty nevies,co je v mojom vzťahu,a urcite si necitala celu diskusiu,ako som tu vsetko opisovala,aky je nervak,aky je ziarlivec a pod,
som zvedava,co by si na to povedala,keby TEBE dal clovek ,o ktorom si myslis,ze ta nikdy ani kvetom neudrie facku ,som fakt zvedava,ci by si bola k sebe takato prisna ,ako na mna
to po prve ..
a po druhe ja som sa mu ospravedlnila,to ON nepokladal za potrebne sa ani len ospravedlniť ..
ale necitala si celu temu,tak to chapem ..
ja som bola ta ,ktora sa ospravedlnila,ale ako uz bolo spomenute,mal urobit hocico ine,vyjst prec z domu,mal sa ist vvetrat,vratit sa normalny ..a pod ..ale to nemozem asi od neho cakat :( nikdy...

Nufova

Ako žena by som mala byť na tvojej strane, ale nie som.

Ako nerozumiem prečo s ním si.... Podľa toho čo tu píšeš, ako to píšeš, vydávaš sa za strašnú chudinku a boh vie čo, mám pocit že ty s ním nechceš byť. Chceš dôvod na rozchod? Tak čo napríklad fakt že si s prepáčením strašná (neslušné slovo :-D).

Ale neboj, raz dostaneš rozum, keď budeš stará a sama. Prečo si s ním keď s ním nechceš byť? Mám pocit že ty iba chceš aby ťa tu všetci teraz ľutovali, lebo si sa už rozhodla. Hráš sa s ním. Tak si priznaj že si si tú facku zaslúžila. Nik na to nemal väčšie právo ako on. Aj keď muž by to nemal spraviť. Ale toto. To je silná káva čo si mu povedala.

Predstav si opačnú situáciu. AKO BY ŤA TO BOLELO! A určite by si ho udrela. Lenže z toho by samozrejme nič enbolo, pretože aj v tom prípade by si TY bola ako tá chudinka a on ten najväčší debil na svete.

Debil je, ale preto že je s tebou.

Chceme rovnoprávnosť vo svete, chceme byť na jednej vlne s partnermi. Ale tak do boha, keby si do udrela ty a aj viac, tak by z toho nebolo nič! On ťa udrel v zápale hnevu a už robíš pohromu kde opisuješ aká strašná chudinka si a nemysli si že jeho to nemrzí, len preto že ti to nepovedal (alebo teraz napíšeš, že si už tak dokonalá, že vidíš dokonca do jeho mysle?)

Ten chudák by si zaslúžil medajlu za to že je s tebou.

Uvedom si, drahá, že to nie TY si tá obeť, tá úboha, ubolená ale ON!

Nikdy, ani keď by som bola opitá by som partnerovi nepovedala že chcem iných chlapov! Ak si (ďalšie moc neslušné slovo :-D ) tak by si vôbec nemala nadväzovať vzťahy. Ničíš mu život ale ty si aj tak tak strašne presvedčená o tom aká chudinka si.

A TY si sa mu opravedlnila? Povedala si mu že to vôbec nebola pravda čo si povedala? Alebo si ho nejak upokojila.

Možno on urobil veľmi zlú vec keď udrel ženu, ale ty horšiu.

To nie po tvojej dôvere bolo pošliapané ale po jeho. Povedz ak oti má po tom čo si povedala veriť že si mu bola stále verná? Veď si možno zrovna uvedomuje ako si sa s ním doteraz hrala a sám ti príde dať košom.

Dáma, dáma, on nej máš TY ďaleko!

Ale ako si ma vytočila, tým že tu robiš zo seba chudinku :-D ja fakt netuším ako to ten chudák z tebou zvládol, ja mám problém si čítať tie veci čo tu píšeš.

A nech ma aj zlinčujete za tento názor, mňa môj muž nikdy nezbil. Nevravím keď to spraví chlap pre nič za nič, keď sa opije alebo tak. V tom pípade áno, hneď ho opustiť. Ale toto? Prosím ťa, nebuď trápna tým:
"ja som taka,ktora bola ponizena fackou,ja som ta ,ktorej bolo ublizene v podobe facky,ja som ta,ktorej doveru posliapali ..nie jeho .."

Jeho dôvera bola pošliapaná o veľa viac ako tvoja.

A vždy to má dve strany, ja by som bola veľmi zvedavá či by zas o tebe napísal ten tvoj, ako to vidí on zo svojho pohľadu. Ten tvoj je totiž trochu nakrivo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.