Bolesť v hrdle

RNG

Inac nolpaza potlaca vyrobu zaludocnych kyselin tj znici zaludocne travenie aj zaludocnu kyselinovu barieru proti mikrobom. Takze tieto sa dostanu do zaludka s jedlom a slobodne sa rozmnozuju, neskor sa dostanu aj do criev a znicia uzitocnu probiotiku floru a s tym ide do certa aj imunita.

RNG

Na trhu je plno neskodnych antimikrobialnych prostriedkov,vo forme potravinovych doplnkov, samozrejme to nie su schvalene ako lieky, takze ich nehladaj v lekarnach. Moje oblubene bezne co pouzivam uz vyse 17 rokov na rozne choroby hornych dychacich ciest, na ktore som uz od detstva velmi nachylny su roztok GSE(citricidal) entericke kapsule oreganoveho oleja(carvacrol), extrakt z olivovych listov(oleuropein) a na virusy chaparal.
Krvacanie v zaludku je casto dosledok helikobaktera pylori alebo chemikalii co porusia zaludocne steny, ako NSAIDs najma aspirin a salicilaty.
Na vyhojenie zaludka treba potlacit helikobakter a pouzivat DGL(adaptogen, hoji zaludocne steny a [podporuje vylucovanie ochranneho zaludocneho mazu), aloe vera a PepZin Gi.
PepZin GI zaroven ciastocne potlaca aj helikobacter, lebo uvolnuje antimikrobialne zinkove iony.
Velmi ucinne su iony striebra, ktore sa nachadzaju v roznych koloidnych striebrach na trhu.4 x 1/4 deci na prazdny zaludok koloidneho striebra je obvykle dostatocne ucinna na znicenie helikobaktera, za 3-4 tyzdne, bez skodlivej kombinacie silnych antibiotik, ktore aj tak casto nevyliecia H.p. kompletne a ktory sa po cvase vrati, ako aj mojmu bratovi, ktory to nakoniec musel riesit koloidnym striebrom a PepZin GI a na hojenie zaludocnych stien brat pred jedlom(rozzuvat) 2 tablety DGL.

orchidejka

homeogene je homeopaticky liek, cize uskodit by ti nemal, je zalozeny na baze byliniek a ci ti zaberie, to je uz otazne..
a to krvacanie do zaludka bolo cim podmienene ked si to mal? ake lieky si na to bral? nolpaza sa pouziva prave na tieto GIT tazkosti, takze by ti to mohlo pomoct
co sa tyka tvojho momentalneho stavu - na bolest hrdla, ja by som ti dala akekolvek pastilky, najsilnejsie su tantum verde, ich vycmulas, nepi, nejedz po tom min 30min aby si si ich nesplachol z hrdla, do zaludka sa ti nemaju ako dostat kedze ucinkuju lokalne v hrdle no a na ten kasel, neviem ci kvapky, sirupy a tabletky su dobra volba kedze sa tak bojis o zaludok ale nejaky sprej by tomu mohol pomoct...