Testosteron

Príspevok v téme: Testosteron
qwertz

zdravim, ako urcite vsetci vieme hladina testosteronu u muza podmienuje muzsky vyzor napr ochlpenie. a s tym mam problem. momentalne mam 18 rokov ale ochlpenie na hrudi mam take zeby som tromfol 30 rocnych muzov.. a v malej miere mam chlpy aj na chrbte.. a uz mi to lezie dost na nervy ked idem v lete niekde na kupalisko tak sa musim holit aj na chrbe a na hrudi.. neda sa nejako znizit hladina testosteronu alebo niesu nahodou niejake pripravky napr krem ktory by obmedzil rast ochlpenia na niektorych miestach ? dakujem za normalne odpovede

Magy

qwertz - toto este nie je take strasne, uz som videl aj ine "opice" a neriesili to.
napr. herec Dan Hedaya to ma dokonca ako jeden z jeho specifickych znakov.
pokial mas fakt taky problem s tym, za co nemozes a co si o tom myslia ini ludia, tak doporucujem trvalu depilaciu v kozmetickom salone. mozno to stoji trochu viac, ale rozhodne menej, ako cena ziletiek, kremu a casu straveneho holenim za cele nasledujuce roky.

laila

SKUS NAPISAT NEJAKEJ ODBORNICKE /ODBORNIKOVI ALEBO SI DAJ NIEKDE DO GOOGLA ,, PRIPRAVKY NA ZNIZENIE TESTOSTERONU..... ALEBO NAPIS TAM NIECO TAKE ONO TI MOZNO NIECO NAJDE