Acne intensive formula - skúsenosti

Zoey

Ahojte!
O intensive acne formula musím napísať pozitívnu recenziu!
Mám 23 rokov a od 13-tich trpím akné. Niekedy to bývalo horšie, inokedy lepšie, no nikdy som nemohla chodiť von bez make-upu. 2 krát som absolvovala aj liečbu Roaccutanom. Hoci mi na dlhší čas pomohol, akné sa mi vrátilo. Okrem toho prišiel aj vedľajší účinok - depresia. Antikoncepcia mi tiež nepomohla, a tak som si v zúfalstve objednala túto intensive acne formulu. A stal sa zázrak! Prvé dni som videla, že to pôsobí, vyrážky sa vysušili, spravili sa z nich chrasty, ktoré odpadli. Nové sa mi nerobili! O 2 alebo 3 týždne som bola úplne iný človek! Ja som spokojná a okrem toho pleť vyzerá byť krásna a zdravá.

Samuel žlejš

Ahojte.. Chcel by som sa vás spýtať mam problemy s akné a chcem si objednať tento produkt ACNE INTENSIVE FORMULA ale neviem či je to dobry pripravok ak s tým máte daké skúsenosti a poradili by mi či je to učine na akné??? Ďakujem vopred

misatko

Dobry den ja sa chcem opytat pouzivam 2dni Akne intensive formula set a v nadove je napisane upozornenie ze priprvom pouziz mozr pokozku zacervenat alebo moze stipat.no mne sa to opakuje po kazdej aplikacii.Je to v poriadku alebo by som to mala prestat pouzivat?

Kamil

Bohuzial tak ako spominate kazdemu pomaha nieco ine. So spominanym pripravkom vela skusenosti nemam ale velmi mi pomohla stranka zaoberajuca sa liecbou akne . Su tam uzitocne clanky a clovek sa tam vselico dozvie . Najlepsie su tipy starych mam ako bojovat proti akne pomocou citronovej stavy alebo rozne prirodne pripravky. Mne to pomohlo a som rad, ze som nemusel pouzivat chemiu . Urcite si to pozri je to na stranke: akneliecba.sk

mash_girl

ahojte, ja sa Vas chcem opytat kde si objednavate ten set, na ich oficialnej stranke, alebo mate osvedcene nejake ine? mozno aj s vyhodnejsou cenou? dakujem

janulka123

Ahoj...co sa tyka Acne formula, s tym skusenosti nemam, ale uzivala som Roacutanne pred cca 10-mi rokmi a nadherne mi vycistil plet(tvar, chrbat, dekolt), stiahol pory- ziadne akne, ziadne uhry..aj spicka mojho nosa bola hned mensia:D...stacilo mi dat len trochu korektoru na kruha pod ocami, nic viac(ziaden makeup....)a mohla som ist medzi ludi..:) toto paradne bezproblemove obdobie trvalo cca do dvoch rokov a potom sa mi opat zacali objavovat vyrazky, ale uz nie v takom pomere ako predtym..a ak to tak porovnam s obdobim pred a po, tak Roacutanne, (hoci mam nejake vyrazky)mi zlepsil plet o 80%...druha vec je, ze by som plet mohla mat este krajsiu, ak by som si do tych par vyrazok co mi vyjdu nebabrala..:( no a kedze sa mi plet tak pekne upravila, tak na tie vyrazky, ktore vysli potom som uz nemala narok opat uzivat Roacutanne, uz mi to doktor viac nechcel predpisat...

zuzka91289

ahojte, ako si čistíte pleť od majkapu predtým ako si dáte túto pleťovú vodu?

používam to necelé dva týždne, aj sa mi to polepšilo, ale teraz som sa strašne vyhádzala. je to normálne? to tak reaguje ten výrobok?
dakujem

LenunkaH

Ahoj,ja pouzivam tu akne formulu asi mesiac. V zime sa mi vzdy hrozne zhorsi plet, hlavne na krku, asi od salov a rolakov. Odkedy to ale pouzivam, tak mi akne pekne zmizlo a nove sa nerobi, takze to asi funguje. Tak ako pisala Lubenaaa, jedno balenie pri spravnom pouzivani vydrzi aj dva mesiace. Okrem toho ziadnu inu kozmetiku nepouzivam, plet nemam suchu. Krem sice podla mna strasne smrdi, ale da sa to zvladnut.

Lubenaaa

Ahojte, ja som si to objednala. Je písané, že jedno balenie Vám vydrží na 4 týždne, no pri správnom používaní by Vám to mohlo vydržať tak, ako mne až 10 týždňov. Je pravda, že tento výrobok mi naozaj pomohol a zabral na akné, práve som doužívala jedno to balenie, ktoré mi vyšlo na 10 týždňov, ale idem si objednať ešte jedno. Dúfam, že po vysadení sa mi akné nevráti. Je to celkom dobrý produkt, keĎ si dám na tvár pleťovú vodu, je taká osviežujúca, taká mentolová, trošku ako Alpa mi príde. A toho krémiku si tiež nemusíte veľa dávať stačí vytlačiť malé množstvo a riadne ho vmasírovať. Je pravda, že ja mám zmiešanú tvár a mi ju aj počas užívania vysušovalo, ale len máličko. A teraz pri zimnom období je to aj normálne, takže som si ju musela natierať. Inak som spokojná. Takže treba vyskúšať a uvidíte, každý ma iný typ pleti, a pokiaľ nevyskúšate, neuvidíte. Do tváričky treba investovať, koho trápi akné. Aj keď je pravda, že áno, niekoho to už nebaví, aj ja mám akné už 6 rokov a prešla som si rôznymi matičkami dokonca i tabletkámi a nič. Ale uvidíme po vysadení tohto prípravku. Inak je vážne super :)