Acne intensive formula - skúsenosti

ginger24

Och, prepáč..zle som pochopila túto tému...myslela som že je to ohľadom ROA..čo sa týka toho Acne intensive formula, neviem o nikom, komu by to pomohlo..treba presnoriť kadejaké fóra...ja s tým osobnú skúsenosť nemám..ale z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že ja už som na tvár kydala asi všetko..používam len kvalitnú kozmetiku, krémy, vody, make-upy, ...ale na akné mi nepomohli žiadne takéto veci, žiadna prirodna kozmetika annemarie borlind, žiadne babske recepty, kozmetička, biolampy,...všetko mi to pleť len zhoršovalo..jediné čo mi pomohlo bol ROA...má veľa nežiaducich učinkov, ale ver mi..budeš pod dohľadom lekára, ktorý ti pravidlene bude kontolovať krv, pečeňové testy, ... bude sa zaujímať ako sa máš po psychickej stránke..aj lekári sú si vedomí, že je to veľmi "ťažký" liek, a preto sa na týchto pacientov dáva 2x väčší pozor...

ginger24

30€?? Za krabičku ROA sa dopláca momentálne okolo 2€ . Keď som to začala užívať ja, tak sa za krabičku platilo dokonca len 0,10 €. Takže neviem, kto ťa straší takými horibilnými sumami. a keby to stálo aj 30€, tak ver mi, že to zato stojí...Mám za sebou len 3 mesiace, ale tvár ako porcelánová bábika...Treba si o tom dosť naštudovať pred tým, než sa na to dáš..nie je to žiadna reklama..a ak sa ti to nepozdáva, daj si od gynekologičky predpísať HAK, ktorá ti ukľudní hormóny a určite sa ti zlepší aj pleť..

pan d.

Daj si make-up a akne vobec neries, akurat si puc tie pupaky. Nema to zmysel riesit, lebo je to podla mna sposobene vykyvmi hormonov v tele.

vajko

ahoj,

akné mám skôr podkožné, roaccutan mi bol navrhnutý tiež... skúšam všetko možné,aj toto... formulu som brala mesiac a pár týždňov, vysušila mi abnormálne pleť, na niektorých miestach to vyzeralo ako nejaký ekzém,celkom dosť ma to vydesilo :D.
a akné bez zmeny...

ale možno treba vyskúšať,každá pleť reaguje inak.