Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám parťáčku na chudnutie

Príspevok v téme: Hľadám parťáčku na chudnutie
plysh

Čaute ženské, konečne som sa naozaj seriózne rozhodla chudnúť (potrebujem dať dole ale naozaj riadnu hromadu) Na vyjadranie úbytku ale nemienim používať kilogramy ale konfekčné veľkosti(teraz sa pohybujem na 46-48, mojim cieľom je 40tka), takže zas tak ťažká matika to nebude :) Racionálna strava 5xdenne, všetko si zaznamenam, nejaká ta fyzická aktivita, ako doplnok volím acai berry. Bojový plán spúšťam 9.1., ak sa nejaká chce pridať, kľudne sa ozvite

[zruseny22]

plysh, ja tiež teraz nemôžem behať, vlastne by som teraz nemala robiť žiadny šport, lebo mám 8mm úlomok na chrbtici, ktorý tlačí na miechu... ale behanie ma nejako veľmi ani nebavilo... lepšia je zumba, tenis, volejbal a pod.:)

outu

toto je zima? to je jarojesen. zajtra ma byt 8 stupnov. pravda, nemusim behat na to, aby mi preskočilo.. mne uz asi preskočilo...

plysh

Ja mám problémy s chrbticou a beh mi dvakrát dobre nerobí.. radšej by som zašla do nejakého fitka, prípadne chodila na bazén, zdá sa mi to aj zábavnejšie :D

[zruseny22]

outu, v tejto zime?:) Ja som sice behávala, aj keď bolo mínus 15, aj keď bol sneh... ale to mi už preskakovalo z toho.

[zruseny22]

Baby, všade čítam ako sa z behania chudne a pod., ale keď som v lete a pred letom behávala denne 1 hod a 20min- vkuse, neschudla som vtedy ani 1 gram!!! A to som si dávala aj pozor na stravu!!! Viem, že svaly vážia viac ako tuk, ale môžem vám povedať, že to s mojou postavou vôbec nič nerobilo!

Jane_3sto18

Plysh, pod so mnou behávať :-D sestra so mnou asi behať nebude, s priateľom nemáme rovnaké smeny a nie sme z rovnakej dediny a ja potrebujem kondičku a endorfíny. Samej sa im nechce, ale v nutnom prípade budem behať zas raz sama -_-

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.