Sviatky - darčeky - prekvapko

Príspevok v téme: Sviatky - darčeky - prekvapko
blecha

Dokáže Váš priateľ, resp. dokážete vy chlapi vymyslieť svojej priateľke prekvapko, alebo s tým máte vždy problém?
Napadne Vám to vôbec niekedy prekvapiť svoju lásku, alebo ani nie?

Totiž - boli Vianoce, dostala som to, čo som chcela ale nič navyše. Mali sme potom výročie, kúpili sme si niečo spoločne, ale zase som nedostala som nič viac. Teraz som mala meniny a nedostala som nič, len všetko najlepšie k meninám zlato.

Na Vianoce dostal odo mňa aj prekvapko. Na výročie som myslela, že niečo vymyslí on. A na meniny som ja pripravila večeru a víno.

Od 29. 12. sme ešte ani ten po*ebaný sex nemali!

Je to v pohode? Ja už mám dosť nervy.

blecha

my nemáme problém v komunikácii, skôr možno v nepochopení sa :/

a sme spolu už 7 rokov :P ale bývame len 4 mesiace.

Možno aj zato som bola tak sklamaná, lebo pred tým mi toto asi nerobil. A teraz ako sme spolu v byte, tak vymýšľam len ja, nejako zlenivel či čo :(

Lulita

blecha - pernikove srdiecko by potesilo kazdeho, aj mna :)

je dobre, ze si mu to povedala, najhorsie je nekomunikovat, vtedy sa len problemy nabaluju a smeruje to k totalnej flustracii

ako dlho ste spolu?

blecha

nie, on nie je zlý, len asi to ako hovoríš - flegmoš
a ja by som sa potešila aj keby mi maľované srdiečko dal - ja som mu kúpila perníkové srdiečko na trhu :)

a ten sex - máme ho dobrý keď ... je chuť a nálada, ale mne tá chuť odchádza, keďže je ho tak málo. :(

no uvidím, čo bude dnes večer.
ráno som mu svoje povedala a bol zo seba sklamaný, takže neviem, či mám niečo čakať, alebo to musíme predýchať.

Lulita

alibi - hehe, ze kazdy den darcek mile, aj to je forma zavislosti

blecha - tak to je dost pasivny typ, vlastne zijes s duchom

Lulita

hej davame si prekvapenia, mna moj muz tieto Vianoce prekvapil, ono tie prekvapenia sa nedaju vzdy realizovat uplne kvoli financiam, predsa v urcitom veku si uz clovek malovane srdiecka nedava, aj ked od deti potesia vzdy :)

on nemusi byt zly, ale moze byt taky typ, proste typ flegmatika, alebo nema peniaze, nedala si mu ten pocit, ze chces, aby nieco zmenil...vyber si

no a ten sex by ste mohli mat castejsie, ten je predsa zadarmo :)))

som myslela, ze sexujete ako divi vid tema analny sex :p

blecha

:DD

no rozchádzať sa kvôli takejto banálnosti nebudem ;)

asi sa s tým skôr musím zmieriť, možno niečím iným vynahradiť .... ale ťažko si je vynahradiť niekoho pozornosť :/

díky za vašu pozornosť :P

kafe

blecha, predstav si, že by ti tvoj priateľ nikdy viac žiadne prekvapenie nevymyslel. Proste to nevie, nechce sa mu, musí sa do toho strašne nútiť a nebaví ho to robiť len kvôli tebe. A ty to nezmeníš. Máš 3 možnosti. 1.Buď na prekvapenia zabudni, zmier sa s tým, že priateľ na darčeky veľmi neni a váž si na ňom iné kvality. 2. Alebo buď frustrovaná a vynervovaná ďalej, ale úplne zbytočne si tým kazíš náladu, situáciu vo svoj prospech tým VôBEC nezmeníš. 3. Rozíď sa s ním a budeš mať kľud a nádej nájsť "darčekového" priateľa.

amy55

no tazko je to,ked mas vsetky sviatky a vyrocia nakope :) ono je to celkom narocne vymysliet nieco len na vianoce, nieto este potom hned na vyrocie a meniny..to sa napady vycerpaju..mame to podobne. a s tym sexom tiez :D nemali sme tusim od 30.teho, ale bol silvester, druhy den sme boli obaja v dost zlom stave,ze sme nemali na to ani nahodou chut, vcera sme neboli spolu a asi ani dnes nebudeme..chce to trpezlivost:)

blecha

M25 čítaj ... hovorím mu to ... stále dokola. druhú nemá. on asi jednoducho nemá tak často chuť na sex.

:(