Zehlenie vlasov

Príspevok v téme: Zehlenie vlasov
Lucia11

Ahoj,
mam taku otazku ohladne zehlenia vlasov. Chcela by som si ich zehlit ale vystrasil ma pripad kamaratky, ktora si huste vlasy zehlila pravidelne, nepouzivala ziadne ochranne pripravky a skoncila tak ze jej vlasy vo velkom vypadavali az mala skoro na hlave plesiny. Nechcem dopadnut rovnako, preto by som chcela vediet ci s tym mate skusenosti, p.p. ake pripravky pouzivat popri zehleni aby to tak nenicilo vlasy. dik

mimi225

baby akú mate žehličku? na kolko stupňov žehlíte? lebo som si kupila teraz novú a nezdá sa mi že by boli tie vlasy nejaké dobré ... :)

marus876

M 25 a to satinque je dobre? nikdy som o tom nepocula, je to drahsie. Chi pouzivat tiez, ale chcela by som vyskusat toto :) dakujem ti za odpoved :)

Chlo_e

chcela by som si kupiť kulmu len neviem aku,,a bojim sa toho že si hrozne zničim vlasy ,,neviete mi nejaku fajn kulmu poradit?

an-e

ten CHI je ale skor na take silnejsie vlasy aspon podla mna, ja som ho mala tiez a mam jemne vlasy a vysledok bol taky ako keby som mala vlasy neumyte a mastne

M 25

ja mám husté, kučeravé a žehlím si ich, teraz ako mám žehličku, tak pravidelne :D a stále sú krásne a husté ..
síce končeky trošku polámané, ale to si dávam vždy podstrihnúť ..

a používam bud CHI silk oil, alebo od amway Satinique..