Duševné choroby 2

pan d.

Si velmi pozorny, lebo presne toto som si myslel, ze ta napadne sa ma opytat:) Tie prispevky som velmi nezostylizoval. Len preto mas ten dojem.
Teraz je taka doba, ze vacsina na vacsinu jebe a syty hladnemu neveri.

Mimulus

pan d. - a čo si myslíš, že ja som nepracoval aj vtedy keď som sa cítil na..... :D Snáď niečo vymyslím.

pan d.

Vsak nieco pospekuluj!!!
Ja sa drzim hesla, resp. som ho casto pocul, ze hlupak ma stastie:)
Ja som pracoval aj ked mi preskakovalo a nikto si to nevsimol:)))

pan d.

Len pozn. k tej liecitelke, co tu inzerovala. Na celej stranke ma vsetko len o Bohu a potom tam najdem take slova ako karma, odstranenie karmickeho zatazenia a pod. Z hladiska skutocnej viery je to vylucene.

Mimulus

Si šikovný a takým jednoducho patrí svet :)
všetko je to o nápade alebo o peniazoch. Čo napríklad toto:

www.youtube.com

Začal hopkať ako postihnutý a dnes je miliardár :D Je to o šikovnosti ale v tom ja nie som dobrý.

pan d.

Ja mam vacsinu kamosov robotnikov, ale je to podla mna hroza. Ked pracuju, tak zarabaju aj 1000 eur, ked praca skonci, tak maju velky prd.

natalia22

Dakujem Anjelik:D Tvoje prispevky citam zo vsetkych najradsej, kazde slovo sedi, slova vyzaruju velku mudrost - vyzretost aj po duchovnej stranke , pokoj, pokoru a s kazdym mas kopec trpezlivosti, na tom ja musim este vela pracovat:D Myslim, ze si anjelikov neurazila, ak si si vzala ich meno ako nick na tomto fore, skor naopak, vypomahas im v ludsej podobe:D

pan d.

Mimulus, ja by som ti chcel "poradit len ohladom tej prace.
Mne sa stala taka vec, ze ked som prisiel o pracu, tak som si cirka rok a pol nemohol za Boha najst robotu. Ja som poslal neviem kolko ziadosti, ja som chcel robit ako prekladatel pre agenturu, ale nic. Psychicky ma to takmer odrovnalo.
Tak som sa na to vysral, vytvoril som nieco zaujimave, dal som to na web a zacal som zarabat. Akonahle som uz mal prijem, tak sa mi zacali ozyvat agentury, ze chcu, aby som pre nich pracoval.
Aj kvoli tomu vsetkemu som si vybavil ID.
ISTOTA JE ISTOTA.
KED SA NEDARI, TAK SA NEDARI.
VSETKO RAZ PREJDE.