Problémy so srdcom od detstva ako dalej?

Príspevok v téme: Problémy so srdcom od detstva ako dalej?
Nelinka20

Ako 6 rocná som bola operovana na fallotovu tetralogiu,odvtedy som bola v poriadku,ale v roku 2011 som bola vyradena z Detskeho kardiocentra,pretoze som uz mala 20 rokov.Musela som si najst kardiologa v rajone.V júni som isla na vystrenie uz v rajone.Moj novy lekár ma hned odoslal na hospitalizáciu,ale nevysvetlil,ze aké problémy mám so srdcom,v nemocnici mi vysvetlili,ze mám trombus v pravej predsieni,vkuse som lezala na internom oddeleni 21 dni,medzitym ma poslali na Nusch na TEE,tam zistili,ze ten útvar rastie,a ked utvar sa nerozpusti,musim íst na opreaciu,Brala som warfarin,o mesiac zase bola kontrola,utvar s nerozpustil,zase ma hospitalizovali na 17 dni,nakoniec ma odoslali na NÚSCH na operáciu,ked som tam bola hospitalizovana,na moje otázky som nedostala normálne odpovede,urobili mi ct,tiez TEE este raz,viaceri lekári ma vysetrili,kazdy mi stanoval inu diagnozu na papier,napriek tomu,ze ten útvar sa nerozpustil,nebol potrebny chirurgicky zákrok,pustili ma domov.Odvtedy 2x som postupila na MR,s odlisnou diagnozuou, v lete som sa zobudila kazde rano na busenie srdca,bola som v nemocnici,ale nezistili nic.Neviem,co mám robit,ako dalej,nechcem zit v neistote....