Smutok / depresia

Príspevok v téme: Smutok / depresia
xxxyyy

Zdravim vas, mam psychicke problemy a dnes to na mna velmi dolahlo. kamarat, na ktoreho som sa do teraz mohla kedykolvek a s cimkolvek obratit si ma vymazal z priatelov. chapem ho, ale velmi ma to boli. teraz nemam uz vobec nikoho s kym by som si mohla popisat naozaj o vsetkom. nie len tak ze ako sa mas a podobne povrchne rozhovory. neviem sa s tym zmierit a strasne ma to ubija. som sama so sebou, s mojimi myslienkami a moju mysel prenasleduju zle myslienky. uz sa z toho asi zblaznim, poradte ako z toho vycuvat kym sa este da a som pri zmysloch? dakujem za akukolvek odpoved.

xxxyyy

On zacals tymi planmi, takze asi je na dobrej ceste. ja som dnes bola u psychologa a tam to moc dobre neskoncilo, ale prezila som. asi to fakt len ten cas. lenze uz je to na mna privela. ale zas na druhej strane sa tesim, ze kamarat je z najhorsieho vonku. dnes ho vraj mali pustiti domov z nemocnice.

Marek_123

Plany do buducna su dobre znamenie (ak su to nejake pozitivne plany).Ak ti sam od seba napise , ze sa na nieco v buducnosti tesi, tak ma to najhorsie urcite za sebou. Ber to tak, ze teraz sa odrazil od dna a tak sa mozte spolu vytiahnut hore. Zalezi ti na nom, takze kamarati podla mna mozte byt, len mu nesmies dat nejakym sposobom najavo, ze by to mohlo byt aj viac.

xxxyyy

uz sme sa bavili o niecom v tom zmysle teda ze co bude robit ked sa dostane domov. takze ako pises Marek_123, tak sa to hadam lepsi. lutovat sa asi aj tak nema vyznam lebo aj tak to nikam nevedie. ked si tu citam vase nazory, tak mi nejake veci dojdu a fakt ked sa nad tym zamyslim tak mi to dava vyznam. takze som rada ze mi tu pisete cokolvek. z kazdeho nazoru sa da cosi zobrat.

outu, citovo ma nevydiera a dufam ze ani nebude

Marek_123

Pozri sa, to ze si on siahol na zivot nie je tvoja chyba.Ludia zazivaju neopatovanu lasku kazdy den a vedia sa s tym v pohode vyrovnat. Ja sam viem o com rozpravam.To ze si siahol na zivot nastalo preto, lebo je bud slaba osobnost, alebo ho trapi este vela inych veci, o ktorych ani nevies. A keby to aj bolo len a len tym, ze si mu neopatovala lasku, tak to tiez nie je tvoja chyba, ze si sa donho nezamilovala. Ty absolutne nemas dovod seba z niecoho obvinovat.Zjavne ta teraz potrebuje ako oporu, tak sa prestan sama zranovat takymito nezmyselnymi myslienkami a svojej vine, a radsej sa zameraj na to, aby si k nemu vysielala pozitivnu energiu. Ludia , ktori sa zamyslaju nad samovrazdou su vacsinou v takom stave, ze sa len lutuju a chcu, aby ich aj ostatni lutovali, preto castokrat prehanaju pri svojich vyjadreniach. Ale ty ho nesmies lutovat, naopak, musis mu ukazat, ze nema absolutne ziadny dovod na samovrazdu.Vase rozhovory sa nesmu tocit o vasich problemoch, ale o planoch do buducnosti, o pozitivnych udalostiach dnesneho dna,o vtipnych a upokojujucich veciach.

xxxyyy

potrebujeme ju obaja ja aj z inych pricin, len on si ju vypytal takto...a stiahol ma tym padom nizsie ako som bola.

lost

fuha, to vyzera ze je cas splatit svoj dlh voci nemu? :D
teda z diskusie sa mi skor zda, ze pomoc potrebuje teraz skor on :))
to je fakt divne, ze old school sa zabijaju pre zeny, hm..

xxxyyy

nie je to len "facebookova virtualna osoba". Pozname sa aj osobne nieco cez dva roky ak sa nemylim. uz si ma zas pridal medzi priatelov s tym, ze mi povedal ze jeho sestra ma vymazala lebo ju on poprosil. ze si nechal zapnuty fb ze nevie ani jeho heslo, ze sa nemusim bat ze mi prisaha na svoj zivot. na to som mu povedala ze na to nech radsej neprisaha ked sa ho prednedavno skoro vzdal, resp. onho prisiel. ze nech to nikomu nehovorim, chce aby to ostalo len medzi nami. ja to nedokazem v sebe dusit, ale aj tak som mu to slubila. stale mi pise ze to bol len skrat ze uz preneho nema nic vyznam a zmysel a pod. mna to ale neskutocne vnutri boli, ked viem ze je to aj kvoli mne kedze je do mna zamilovany. a to ze mi pise ze nie som navine ma neuspokojuje, lebo viem ze opak je pravdou.

mirka169

KAMARAT si ma vymazal z priateľov.... Čiže mam to chapať tak že ten "kamarat" je vlastne facebookova virtualna osoba hej?