Smutok / depresia

Príspevok v téme: Smutok / depresia
xxxyyy

Zdravim vas, mam psychicke problemy a dnes to na mna velmi dolahlo. kamarat, na ktoreho som sa do teraz mohla kedykolvek a s cimkolvek obratit si ma vymazal z priatelov. chapem ho, ale velmi ma to boli. teraz nemam uz vobec nikoho s kym by som si mohla popisat naozaj o vsetkom. nie len tak ze ako sa mas a podobne povrchne rozhovory. neviem sa s tym zmierit a strasne ma to ubija. som sama so sebou, s mojimi myslienkami a moju mysel prenasleduju zle myslienky. uz sa z toho asi zblaznim, poradte ako z toho vycuvat kym sa este da a som pri zmysloch? dakujem za akukolvek odpoved.

xxxyyy

este vcera vecer mi ten kamarat pisal ze sa otravil. ze sa opil a pojeol lieky. uz neviem ako to mam znasat. s nikym sa o tom nemozem porozpravat. citim sa velmi zle.

xxxyyy

som rada ze si ma pochopila. len ten cas sa mi strasne vlecie. som uz skoro rok na pn, som mlada o pracu ktoru som milovala zrejme pridem a co bude dalej? budem robit nieco co ma nebude absolutne bavit aby sme doma vyzili, ale co budem robit doma? nemam ziadnych priatelov, takych tych ozajstnych.

orchidejka

och kocka, toto poznam. Mala som takeho kolegu ktory chcel zabudnut nejakym podobnym sposobom ako ten tvoj kamarat ze vsetlo vymazal co sa dalo, aj to co sa nedalo ale trapi ho to este aj teraz polroka potom. Verim ze je to tazke pre vas oboch, on je do teba zamilovany, ty si mu city neopatovala, tak nema inu moznost ako sa s tym vysporiadat, navyse prichadzate navzajom o dorbych kamosov. Viem ze to znie kruto, ale tu fakt pomoze asi len cas hoci ty to tak momentalne nevnimas.

xxxyyy

orchidejka, je to trosku zlozitejsie. nie je to len priatel z fb. pozname sa aj osobne asi dva roky cca. prezili sme spolu krasne chvile. bolo nam spolu fajn. ide o to, ze on sa do mna zamiloval a zabudnut moze len ak skonci medzi nami kontakt. teraz nebyvame v rovnakom meste predtym sme byvali a vidavali sme sa skoro denne. preto je to pre mna velmi tazke. aj pre neho urcite, ale ja to znasam naozaj velmi zle.

orchidejka

preco by si ta kamarat len tak vymazal spomedzi priatelov? Stalo sa nieco medzi vami? Lebo ako toto nechapem...a tym padom ze si ta vymazal uz dalej nie je tvoj kamarat ci ako? Proste pride mi to take divne ze podla socialnych sieti sa posudzuje ci je niekto moj kamarat alebo nie, ked si ma vymaze z fb, vymaze si ma aj zo srdca a zivota?