Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

mima180279

DM tak to čvachtanie ti trochu závidim ja milujem vodu ale zatiaľ sme deťom nafúkali len malý bazeník ale už zahovaram pred mužom že je čas vytiahnuť aj veľký

DM

caute!my sme sa boli dnes vycvachtat v mederi,bolo super!!!mala som parky,kuracie s gril.zeleninou,mlieko s konfl.,a mäsko z diviny:)

mima180279

baby a ja neslintám ale dala som si aj jahodku s rozumom aj čerešne ... dnes som mala rano pohar mlieka potom acidko vyvar a nakoniec parku grilovanu medzi tim acidko a kávi adnes ešte ani jeden čaj!! to som ale...zanedbávam pitny režím

DM

no mima,ale ide to strasne pomaly...ja dnes otrubove keksiky,kuracie placky,babovka,parky ,mlieko s pukancami,kuraci vyvar...

mima180279

ta som rada že sa ti to pohlo dole ... ja som už mala acidko veľky jogurt dukanove housky ,trochu salámky a zeleninoví šalátik z paradajky, papriky ,uhorky, cibuľky a bal.syru...

DM

ja som dnes mala,otruby s jogurtom a pukancami,kur.mäsko,palacinky s tvarohom,kuracie placky...dnes mam o kilo menej:)

mima180279

aj ja by som sa mala viacej hýbať!!! ja dnes ráno vajíčka a dukanove housky a na obed kyslu kapustu a kačacie mesko nemám nakúpene tak dúfam že sa večer dostanem do obchodu