Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

mima180279

tak dnes s prehreškom ...ale idem Ďalej a mam -3kg... tak som bola šťastná že sa až našiel blbec ktorí my to pokazil, cele sebavedomie ktoré si stávam ako domček s karát sfúkol prievan s príchuťou zloby a závisti... tak že začínam od začiatku s hlbokou depkou a nulovým sebavedomím...

mima180279

tak to ti blahoželam ...iná prezívka... pekne ti to ide dole a určite sa aj lepšie cítiš ja to pociťujem aj na zdraví aj na psychike ! ja dnes znova pečiem tak sa pri tom aj trochu nalížem sladkého ale budem dávať pozor aby som to neprehnala... ráno som mala paradajkovo uhorkoví šalatik s bal.syrom a k tomu vajíčko a na obed mam pripravene šampióny a dukan.housky a acidko a večer ešte neviem ako poriešim...

ina prezyvka

ani neviem, asi mesiac? mala som 1. fazu 10 dni a to som dala dole skoro 6 kil.. uz to ide pomalsie, da sa to vydrzat, uz som si zvykla :)

mima180279

ahojte tak ja som dnes mala čisto biekoviny ráno acidko potom acidko potom parky a potom acidko ...medzi tím kávy čaje ...bol to jeden s tých hektických dni keď sa človek nezastaví to mam rada lebo nemám kedy mlsať

DM

ahojte!tak ako?ja som stale rovnako,stale v praci,takze nemam kedy ani cvicit a dost jem,aby som to zvladala,dnes som mala polievku so zel.,mlieko s konfl.,jogurt s pukancami,kuracie olacky so zeleninkou..:)

mima180279

figuran od fytopharma malacky v lekarni a tam ti aj poradia, tento je chutný ,ale pijem aj spaľovač tukou od klemberu a teras veľa pijem aj žihľavoví a medovkoví a metoví z čerstvích biliniek...