Zbil ma

Príspevok v téme: Zbil ma
Jaja919

Mala som 3/4 rocny vcelku pekny vztah, velmi pozorny mily partner. Rad mi robil radost, nosil mi len tak drobne darceky aby ma potesil, pomahal mi v mojom byte s opravami, aj take, co som ho neziadala. Boli sme uz na dvoch kratkych dovolenkach a bolo super. Ked sa mi v zivote nedarilo, bol mi oporou, utesoval ma, stal pri mne. Co mi ale vadilo, ze sme sa velmi malo videli, byvali sme dalej od seba ale nie tak daleko aby sme sa nemohli castejsie vidat. Vacsinou sme sa vidali 1x za 3-4 tyzdne. Vacsinou sme si teda len volali alebo pisali cez net. Cas si na mna viac nenasiel, vacsinou travil vikendy s rodicmi a velmi casto navstevoval aj svojho kamarata. Sluboval ale, ze sa budeme vidat castejsie aj ze raz spolu budeme byvat. Prvy krat ma pozval do svojho bytu teraz na Silvestra. Stravili sme ho na chate jeho rodicov, bolo fajn. Az na to, ze na druhy den doobeda o pol 10 dosli jeho rodicia do chaty, co som necakala a bola som skoro naha. No neskor dosiel este jeho stryko a mali asi 2 hodiny rodinnu debatu, mna si moc nevsimali, citila som sa tam nadbytocna. Tak som sa isla prejst na dlhsiu prechadzku sama do lesa. Do jeho bytu sme sa vratili az navecer. Ja som bola unavena, isla si lahnut. Ked som vstala, nebol v byte, nechal mi len odkaz ze pride o 8 vecer. Nenapisal kam isiel. Ostala som niekolko hodin sama v jeho byte a bola z toho strasne sklamana. Ked sa vratil, ze bol u kamarata, ja so nanho kricala, pohadali sme sa, on ze a co sa mal kukat na mna jak spim? Dost skaredo sme sa pohadali, uz sme sa aj urazali, ja som mu povedala, ze sa nedivim, ze je v jeho veku stale sam pretoze je postihnuty na mozog on na mna krical ze ja este viac. Ja som sa chcela zavriet do izby, on mi chcel este nadavat, siel za mnou, ja som ho chcela vystrcit z dveri a zabuchnut ich, vtom ma on zacal udierat pastami do tvare a hlavy, bol dost brutalny, udieral z celej sily hlavne do tvare ale aj inde. Ja som sa zurivo branila a bila ho tiez, bola som ale slabsia, prehrvala som, zvalil ma na postel a bil a bil. Podarilo sa mi dosiahnut na svoj mobil, schytila som ho a zacala ho nim celou silou udierat do tvare a hlavy. Ked ma nechal tak, vyskocila som a usla do jedinej miestnosti, kde som sa mohla zamknut - na zachod. Neskor prisiel, nariekal, jak som ho strasne zbila a ze nech vylezem, snazil sa vypacit zamok, to sa mu ale nepodarilo, nieco hodil do dveri a rozbil to o ne. Ja som tam sedela skrcena v kute a bala sa. Po dlhom case ma presvedcil nech vylezem, ze mi nic neurobi. Tak som vyliezla, len ma poslal do izby spat, ze na druhy den ma odveze domov. A ukazal na velku hrcu co mal na cele, co som mu sposobila udermi mobilom. Vsetko daval za vinu mne, zo mna robil agresivnu hysterku co ho fyzicky napadla a tazko mu ublizila. Ja som nemala tak viditelne zranenia ako on, ale na hlave som mala tiez dve bolestive miesta po uderoch, z nosa mi isla krv, na nohach par mensich modrin, bolesti ruky pri pohybe a bolesti brucha. Na druhy den ma bez slova odviezol domov. Co si o tom myslite? Som ja vinna?

RNG

Kto udre zenu raz a pritom nie je opity, udre ju aj druhy raz, aj hocikedy inokedy, lebo nema prirodzene zabrany proti tomu.
Aj v sporte sa protivnici vzdy davaju dokopy podla vahovych kategorii,. tj ked vacsi chlap udrie mensiu zenu je to prinajmensom nefer.
A vobec, udriet zenu je zbabele a spinave. takych "partnerov" sa treba zdaleka stranit, ked si nechces znicit zivot.

doubledog

podla mna si reagovala skvele :)

ucinne si sa branila bitke, dokonca si ho zranila tak, ze si stihla utiect a zamknut sa, kym nevychladne.

klobuk dolu

ale zjavne mas v zivote talent prebudzat v muzoch nasilne sklony, to je stranka tvojej osobnosti, ktoru by si mala potlacit.

ak nie si sprosta, a vyuzijes tuto sancu, tak mu budes v buducnosti este dakovat, ze ti otvoril oci.

vinkular

nechce sa mi citat prispevky, precitala som si len to, co napisala zakladatelka temy.
musim povedat, ze ty si dievca riadna hysterka. som presvedcena, ze keby niekto pozoroval celu tu vasu hadku a bitku, tak by nadobudol dojem, ze nielen on je pako a dal sa vyprovokovat, ale velky podiel viny mas na tom ty. nechapem, preco si mu zacala sproste nadavat ked sa ti nevenoval. kazda normalna baba by z toho vyvodila zavery, ze tomu chlapovi skratka za to nestoji, ze sa k sebe nehodite, alebo prinajlepsom aspon to, ze sa dobre nepoznate. nemozes nikoho nutit, aby sa ti venoval, ked o to nema zaujem. mozno nie si vobec ta baba, ktoru on chce. nedal ti to nejako brutalne najavo tym, ze by ta zhadzoval, ale jednoducho sa ti nevenoval. a ty si to nezvladla. ak si ho k bitke vyprovokovala, tak sa nemas velmi co na neho stvat. jasne, moze to byt agresivny chlap, ale kludne je mozne aj to, ze si to spustila sama. mozno iny chlap by ta fakt len kopol do riti, alebo by ti otvoril dvere a povedal, aby si vypadla. nikto z nas pri tom nebol, tak je to tazko posudit. on moze byt agresor, asi aj je, ale ty si krava, to nepopries. koledovala si si o to, dostala si co si chcela.

Iveta Michael

To je dobrý krok jajka...chápem ťa že to nie je pre teba radostné,ale neboj sa..dostaneš sa z toho,celkom určite!

psychologička (pokial je dobrá)ti ukáže aj svetlú stránku tohto problému a východisko..

good luck! :)

Jaja919

U mna je vsetko po starom, neozvala som sa ja jemu ani on mne. Je to pre mna tazke, lebo az doteraz bol pre mna pan dokonaly a vela pre mna urobil a lubim ho stale. Vsetko mi ho pripomina, spominam, ako sme boli v kupeloch, jasili sa v plavkach v snehu, na tobogane, aky bol ku mne vzdy dobry a mily, nakupil, navaril, robil pre mna vsetko. Takehoto som ho lubila a teraz si stale tazko zvykam ze ma aj druhu tvar, ktoru som vobec nepoznala. Urobila som aj ja chybu, teraz si to uvedomujem, ale este ziaden chlap ma takto brutalne nedobil okrem otca v detstve a toho sa desim, preto ho nekontaktujem. Pracujem z domu, o to je to horsie, ze nie som velmi medzi ludmi, to by mi pomohlo, ale snazim sa robit vselijake aktivity, aby som zabudla. A rozhodla som objednat psychologicke. Musim aj ja na sebe pracovat.

Marek_123

Nemyslim si, ze mazanie FB a zakladanie noveho je potrebne. Jaja pisala, ze sa ten chlap s nou ani nesnazil skontaktovat, takze to zjavne skoncilo aj pre neho. Myslim, ze prenasledovanie a pokusy o odplatu, hrozia len pri vztahoch, kde bolo nasilie pachane dlhsiu dobu. Vtedy je potrebne spravit este ovela viac, nez len prerusit kontakty.

Iveta Michael

Jajka..ešte niečo: na tvojom mieste by som si zrušila účet na FB..a poprípade založila celkom iný,pod iným nickom..

to kvôli tomu aby ťa nehladal ani tam..a tiež kvôli tomu jeho statusu,že je vo ,,vzťahu,,s tebou..:)

Marek má pravdu vo všetkom čo napísal..je to riadne tvrdá lekcia do života,ale je dobré že sa to stalo aj ked ma veľmi mrzia tvoje zranenia a boľačky:( dúfam,že budeš v poriadku...musíš sa pozviechať a raz a navždy preťať puto..začni žiť naplno ale pre seba,aby si zamestnala hlavičku niečím príjemným,prajem ti aby si mala okolo seba dobrých ľudí,dobrých priateľov ktorí by ti pomohli sa cez to preniesť.