Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....

Príspevok v téme: Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....
Truffla

Ahojte,

tak ako to s nim pokracuje?
Ked je doma jeho priatelka, nepiseme si .... Ale ked je sam alebo v robote, vzdy mi pise alebo vola.
Stretli sme sa a budeme sa aj nadalej stretavat a uvidim ako to pojde. Uz aj viem ako je to s jeho odstahovanim..... Musi pockat styri mesiace, kym mu schvalia hypoteku atd.... Moze mi klamat, samozrejme, ale ako som povedala, ja si s nim nezacnem nic pokym neodide od priatelky. Povedala som si ze sa nedam.
Viete, niekedy ma take reci ako: ci sa o neho budem vediet postarat ako navarit mu bla bla bla a pomilovat ho.... Ja ze ehm, Okej, ale to musi byt slobodny a hlavne na mna netlacit v tom.
Pride mi to strasne narychlo, piseme si ako keby sme spolu chodili tri roky, niekedy mam taky pocit, ale ja na mna dobry, nevtiera sa alebo nieje dotiravy a tak.....

Ak bude slobodny, snad to ma nejaku buducnost, neviem ale uvidi sa....
Nejaky rady ?

Dakujem aj za rady v predoslej teme!

ebi77

mala príspevok aj s mamou a problémom medzi nimi, možno toto správanie pramení z toho, z nejakej traumy, čo sa týka rodičov, ktovie.

A.

Myslím tým - počkala v zmysle - počkala sama. Nie s ním. Vo vzťahu.
Keď tak urobí, všetko bude OK a vy už kvázi nebudete mať .. prekážky.

A.

ňo aj takéto príbehy píše sám život.
Povedz, čo chceš počuť a ja Ti to poviem. Pretože to vyzerá, že presne toto od nás chceš.
Ja by som ale na Tvojom mieste počkala, kým sa ten nešťastník nerozíde s tou druhou, s ktorou sa, myslím, ešte nerozišiel.

kafe

Truffla, ako dlho mieniš čakať, kým odíde od frajerky? A ako nazývaš to, čo je medzi vami teraz? Je to nenormálny vzťah alebo čo je to?

Iveta Michael

doubledog..ani nemusia,sú krááásni!

Len žartujem,jasné že aj starší chalani sú super,no tu sa snažím vysvetliť dievčaťu rôzne riziká..

Iveta Michael

Tiež mysli na to...že ty sa ešte vyvíjaš!

To čo ti zdanlivo neprekáža teraz...ti môže veľmi vadiť o 8-10 rokov!

Mysli na to,že niektoré veci skrátka nevidíš lebo to ani nejde..vekom človek zmúdrie / niektorí osprostejú / :) ale ide o to aby si si nekazila život

naozaj netúžiš po niekom mladom čo by bol iba tvoj..a patril by iba tebe? tento vzťah už taký nikdy nebude,aj kebyže od nej odíde...nevyzerá to na rovnocenný vzťah,skutočne nie!