Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....

Príspevok v téme: Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....
Truffla

Ahojte,

tak ako to s nim pokracuje?
Ked je doma jeho priatelka, nepiseme si .... Ale ked je sam alebo v robote, vzdy mi pise alebo vola.
Stretli sme sa a budeme sa aj nadalej stretavat a uvidim ako to pojde. Uz aj viem ako je to s jeho odstahovanim..... Musi pockat styri mesiace, kym mu schvalia hypoteku atd.... Moze mi klamat, samozrejme, ale ako som povedala, ja si s nim nezacnem nic pokym neodide od priatelky. Povedala som si ze sa nedam.
Viete, niekedy ma take reci ako: ci sa o neho budem vediet postarat ako navarit mu bla bla bla a pomilovat ho.... Ja ze ehm, Okej, ale to musi byt slobodny a hlavne na mna netlacit v tom.
Pride mi to strasne narychlo, piseme si ako keby sme spolu chodili tri roky, niekedy mam taky pocit, ale ja na mna dobry, nevtiera sa alebo nieje dotiravy a tak.....

Ak bude slobodny, snad to ma nejaku buducnost, neviem ale uvidi sa....
Nejaky rady ?

Dakujem aj za rady v predoslej teme!

Iveta Michael

A ešte dodatok:

len tak medzi nami dievčatami:)

najkrajší,najmilší a najneodoľateľnejší chalani sú oráve takí adolescenti ako ty ..18,19,20,21-roční...a ty kde máš oči moja keď už rozum trocha absentuje..nepriťahuje ťa aspoň pôvab svojich rovesníkov?:)

ja týchto mladých chalanov poznám lebo som robila s takou vekovou kategóriou ako dobrovoľníčka a viem že poväčšine sú to skvelé ,,decká,,aj napriek problémom dneška...ľahké drogy atď.no to sa netýka všetkých,majú čistejšie a úprimnejšie duše ako navonok ukážu

P.S. S týmto tu sa k sebe nehodíte ani vekom..ani v ničom! daj si poradiť od nás,myslíme to s tebou dobre!

Truffla

nerozumiem preco nasilu

takto: ak mi neklame, tak problemy vo vztahu mal uz davno a chce odist..... To ze ma syna pre mna nieje prekzakou....
Chcel odist, pred tym, nez som mi do cesty vosla ja. Ak teda odide lebo maju problemy, tak odide a prirodzene, kazdy z nich moze zacat novy vztah. Ak neodide, ja nebudem cakat do nekonecna a mozem to ukoncit. Ja viem ze toto robi vacsina muzov, ze slubuju ze odidu a pritom su to len klamstva a kaleraby..... Ale ak neodide, nic odomna neziska, nic s nim nebudem mat.

Chcem to urobit tak, ze sa s nim budem aj nadalej stretavat, uvidim, ako to pojde a ked odide, moze z toho byt normalne oficialny vztah a mozme tak aj fungovat ako dvaja ludia vo vztahu.

Viem ze je starsi, ma dieta, je vo vztahu.... Ale ak odide, vtedy to bude v pohode.
Ja tomu dam sancu, uvidim ako to pojde.... Je mozne, ze sa sklamem a popalim sa... Samozrejme! Ale popalit sa mozem aj pri rovesnikovi aj pri hocikom inom.
Ide o to, ze mi je s nim fajn, som rada, ked s nim mozem byt, som stastna ked ma obijme a je ku mne taky aky je.

Viem ze s tym nesuhlasite a myslite si ze robim hovadinu.....

Iveta Michael

Truffla..

vidím že ťa to ani trochu neuráža (?) ten jeho tón...či sa budeš o neho vedieť postarať atď...

najprv a v prvom rade by sa mal vedieť postarať on o teba kedže je medzi vami taký veľký vekový rozdiel a to už nehovorím o tom že ešte stále je vo vzťahu s niekým iným...

nečítala som všetky príspevky,nechce sa mi:)ale údajne má aj dieťa s ňou a teda z toho vzniknuvšie povinnosti...pozri sa,ty si mladá určite aj pekná:)tak nechápem čo si chceš takto kaziť život s týmto podľa mňa chrapúňom ktorý ti ani náhodou nehovorí pravdu a určite by ťa iba využil!

Zváž si to pekne moja zlatá...život je krásny a najmä v 18-tich:)ja by som na tvojom mieste o takého chlapa nebojovala!

Truffla

tak napriklad co sa tyka toho veku:
moja psychologicka ma o 14 rokov starsieho manzela, bol jej ucitel a po maturite sa dali dokopy.... Dnes maju dceru, su spolu uz vela rokov a su stastny.....

Aha, vyslo to !

Truffla

ahojte..... Ja len som sa chcela spytat....

Ked som s nim, s tym 34 rocnym, som taka velmi vazna.... Pritom ked som s priatelmi, viem ich zabavit, som vtipna a uvolnena... No pred nim nie... Hovori ze som vazna a ze nejsom sama sebou. Ako sa mam prekonat a otvorit sa akoby ?