Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....

Príspevok v téme: Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....
Truffla

Ahojte,

tak ako to s nim pokracuje?
Ked je doma jeho priatelka, nepiseme si .... Ale ked je sam alebo v robote, vzdy mi pise alebo vola.
Stretli sme sa a budeme sa aj nadalej stretavat a uvidim ako to pojde. Uz aj viem ako je to s jeho odstahovanim..... Musi pockat styri mesiace, kym mu schvalia hypoteku atd.... Moze mi klamat, samozrejme, ale ako som povedala, ja si s nim nezacnem nic pokym neodide od priatelky. Povedala som si ze sa nedam.
Viete, niekedy ma take reci ako: ci sa o neho budem vediet postarat ako navarit mu bla bla bla a pomilovat ho.... Ja ze ehm, Okej, ale to musi byt slobodny a hlavne na mna netlacit v tom.
Pride mi to strasne narychlo, piseme si ako keby sme spolu chodili tri roky, niekedy mam taky pocit, ale ja na mna dobry, nevtiera sa alebo nieje dotiravy a tak.....

Ak bude slobodny, snad to ma nejaku buducnost, neviem ale uvidi sa....
Nejaky rady ?

Dakujem aj za rady v predoslej teme!

pan d.

Na chvilu odbehnem a uz tu riesite cosi podivne:))) Ja pouzivam tento nick preto, lebo je na nom nalepena cela story:) Mam 34.

mellisa

LILLI- kľudne mu tykaj, ja mu tiež tykám :D Ktovie koľko má pan d. vôbec rokov, možno 35 :D a hraje tu 50ročného či viac?

Lulita

lili - je dieta...tak to beriem, ine mi z toho nevychadza

myslim, ze panovi d. mozes vykat, je to takmer moj rovesnik, je len o 4 roky starsi, aj ked posobi nickom, ze je deduš už :D

LILIII

to by som i ja rada vediet ..... mozno je toto tu vymysel ,alebo ako pise pan d. ... proste je blba (inak pan d. nemozem Vam tykat?) :DD