170 eur - ako s nimi nalozit?

Príspevok v téme: 170 eur - ako s nimi nalozit?
šampanské

Ahojky, chcem Vas poprosit o radu. Mam k dispozicii cca 170eur mesacne (kazdy mesiac), ktore mozem utratit na svoju fyzicku schranku. A teraz neviem, co si mam dopriat. Nejde mi o kupu oblecenia a pod., skor starostlivost o zdravie, kondiciu, krasu...
Tak poradte, co by ste s tymi peniazmi urobili Vy. Male info o mne-35 rokov, mierna nadvaha, plet celkom v pohode.

Lulita

hej, ale to zjes tak max. jedno dve jablka denne a ked si odstavis prijmes viac vitaminov, mozes aj miesat, jablko + pomaranc + mrkva, mnam, mnam :)

Fero M.

Tak podľa toho či ti zvýšia každý mesiac, alebo len raz :))

Ale kľudne opráš nejaké nevychodené botasky a bude dobre :)

Lulita

sampanske - ja si tiez myslim, ved ta zelenina a ovocie je take drahe, vygoogli si tipy na zdrave drinky, kup si kvalitny elektricky odstavovac

Fero M.

tak podľa toho ako často a kde chceš behať.
Kvalitné bežecké botasky sa dajú v pohode kúpiť od 70eur a vrchná hranica neexistuje :) Ide o to, či ich chceš využívať pravidelne a v akom teréne. Detailnejšie ti radi isto poradia v každom športovom obchode, ale hlavne sa rad s najstarším pracovníkom v obchode ( vlastné skúsenosti)

Lulita

no moze bt aj domaci, ale aj odborny...najpr je par dni detox a potom uprava stravy, ja by som investovala-teda z mojho pohladu do vitaminov na 100% dzusy - cize ovocie a na kila pekne vytlacene a pod. popripade doplnky zdravia k tomu aloe a pod. precistis si organizmus, zmiernis astmu, schudnes