Som chudý

Príspevok v téme: Som chudý
lolooo

Caute, mam 17 rokov. Meriam 184cm a vazim 59kg. Nemam ziadnu chorobu, sportujem, dobre sa stravujem. Mam pocit ze mam velmi rychli metabolizmus a nejako mi nejde pribrat. Aj ked tu uz bolo vela takych tem, cital som len nejako som k nicomu nedospel. Co mam robit? Jem dost a nepomaha to. Prosim o rady. Dakujem

Genesis

kreatin neber. po vysadeni vsetko stratis a este ak mate v rodine muzsku plesatost tak vyrazne urychli padanie vlasov.

hulenica1

teda mal by si to vyuzit ked mas tak malo tuku, lebo asi si ektomorf, zeny nabuchanych nechcu a ani mnes a nepacia tie svaly z gumidzusikov ale ak zacnes poctivo cvicit tak taky typ ludi ktorí su chuí s cvicenim budu vyzerat najlepsie podla mna, mna velmi preitahuju mensie zdravo vysportovane tela

hulenica1

presne tento problem mal moj brat, pri vyske 180 vazil 61 kil, dokonca vyskusal aj pangamin a gainer a ani jedno nezabralo! urcite gainer nekupuj, len zbytocne vyhodis peniaze, skusal aj Vitamin D na kosti aby trochu zmohutneli pretoze mozno mas aj taku stavbu kosti, ze si chudy. ale jedneho dna zacal cvicit poctivo kazdy den, mozno jeden den bez prestavky, s takymi cinkami ktore mame doma a poctivo robil opakovania, telo sa mu spevnilo a trocha zmohutnel a po troch mesiacoch si kupil kreatin ktory vo svaloch udrziava vodu ked cvicis takze vyzeras tak nabuchano, k tomu spravne cvicil a pribral asi 5 kil po vybrati toho kreatinu, teraz ma 66 ale uz sa nechysta nejak priberat, vyzera ozaj skvele, telo ma vyrysovane ale aj vacsie, taky ako model nejaky ;) tak nieco take skus vyskusat, hlavne poctivo cvic a potom vyskusaj ten kreatin a budes vyzerat ozaj skvele lebo predpokladam ze mas malo tuku takze svaly sa ti hned ukazu a takze bude to pekne ;)

dmdm

Marek_123 no pribrat chcem preto lebo si myslim ze by som pribrat mala, take 4kg by mi stacili a bola by som spokojna ale proste to nejde a nebavi ma vsade pocuvat aka som chuda

ceruzka

Suhlasim s poslednym prispevkom od I. M.

btw. aj ja som dost chuda, ked si idem nieco kupit (napr. F&F) tak si musim vybrat velkost 11-12 a to uz mam 17... Mam 168 cm a 47-48 kg ...
Som spokojna, aj napriek tomu, ze je to tak, ako to je :)

Iveta Michael

OZD

Baby majú radi bachratých? No to teda nie..mne sa páčia vysokí a štíhli:)

radšej chudí ako bachratí,to sa mi skôr protiví u chlapov..

p.s.chudého chlapa by som si pekne vykŕmila dobrotami:)