Nejaká slečna spolubojovníčka do Fightu so svojou tučnotou ?

Príspevok v téme: Nejaká slečna spolubojovníčka do Fightu so svojou tučnotou ?
Sisi092

Ahojte chudnem už cez dva dni. No chudnutim by som to nenazvala aj ked ako vedlajši efekt by to potešilo. Skôr akousi očistou tela, dosť silnou. Som na zelenine, ovoci, bez mäsa. Tri litre vody na deň. je to hlavne o tom že chcem byť vegetarianka vždy som ňou byť chcela. Ale priležitostne si nejake jogurty dať, dám. Len v rámci diety zase vylučujem pečivo, a sladké. Už ma to nebavý závidieť ostatným holkam že su ako triesky a jedia čo len chcú, ked musim nieco obetovať tak musím, musím sa zaprieť. Nechcem už druhy rok mať depky a mindráky na kúpalisku z tých otrasných faldov na bruchu a stehien. Nechcem potlačať plač v skušobnej kabínke že mi nad všetko pretekajú boky. Musim sa vzorpieť sama sebe, lebo sebalutosťou nad sebou a zavisťou na druhé to riešim už dlho. Mám 20r. študujem na vš, mám 173cm. a váhu už asi 69Kg.., čo na mojej postave nevyzerá tak eroticky ako to znie. Miery mám 91/69/93...Chcela by som sa do mája.. dopravovať aspon na 57kg.. Tak vlastne k pointe... heh hľadam tu kočku čo by si o tom chcela písať uspechy, neuspechy, proste niekto kto tiež chudne a je na tom podobne. Tak si popísať každý deň. mail - SimonaKalm@centrum.sk

carey

ahoj, ak chces schudnut, tak cvic a zdravo sa stravuj. Mam vysku ako ty vahu o par kil menej ako ty ale miery mam horsie ako ty, tak neplac, podla mier mas dobru postavu.

BFF

Ahoj.ja by som sa k tebe pridala,meriam 168 a vazim 55-56kg...za mesiac by som chcela dat dole 4 kg nejakou dietou a aj posilkou :) uz len to vydrzat