Tehotná či psychická porucha?

Príspevok v téme: Tehotná či psychická porucha?
bojimsa.sk

Ahoj.Tento príbeh nieje žiaden fake ani nič podobné,som normálne dievča,ktoré to skutočne zažíva.Volám sa Natalia a mám 12 rokov.Ja viem,mnohí si pomyslia,že som mladá a neviem aké blbosti,no ja naozaj potrebujem radu.Menštruáciu mám už 2 roky,doteraz bývala pravidelná,nevynechala som ani jeden mesiac,a bývala v skoro rovnaký deň(15.).No tento mesiac mi menštruácia začala dosť meškať (vynechala) a ja sa strašne bojím,aj keď to možno je psychická porucha.Sex som ešte nemala,dokonca ani nič čo sa ho týka a s chalanom som sa ešte ani poriadne nebozkávala.No poslednú dobu som bola dosť nadržaná tak som sa spravila rukou.No odvtedy mi mešká menštruácia a strašne sa bojím.Mama sa tiež čuduje,no ona si z toho len uťahuje.No ja sa bojím,že budem musieť ísť ku gynekológovi a tam zistia že som tehotná.Aj keď už mi mnohí ľudia,fóra atď. povedali,že tehotná byť nemôžem,a na chvíľu ma to upokojí,no potom pocítim nejaký tlak(kopnutie) v podbrušku a opäť sa začnem báť.Ja naozaj neviem prečo sa takto cítim. Prosím poraďte mi,som z toho úplne zúfalá.Po nociach rozmýšľam nad smrťou,pretože ma stále prenasleduje tá istá myšlienka. Prosím pomôžte mi!!:(

mellisa

Magy- takže odpoveď na otázku nepoznáš, tak ako nikto z Vás a ani ja. Tak nemôžte s istotou tvrdiť, že neexistuje žiaden Boh.

Magy

mellisa - z podstaty mojej viery ti mozem na otazku odpovedat velmi jednoducho a jednoznacne: Podla mna vesmir stvorilo Lietajuce Spagetove Monstrum.

pan d.

Cirkev bola postavena na ludskej nedokonalosti. Kto bol prvy papez cirkvi a pritom zradil Jezisa:) Liecit treba chorych a nie zdravych. Mne sa tiez vsetko nepaci, ale napr. sv. spoved uznavam a tym som povedal vsetko:)

Magy

chces to uprimne? cirkev a nabozenstva si spravili stoku z ludi uz davno, pouzivaju ich (tie co veria v rozne formy Boha bez vynimky) na svoje mocenske ciele, ovladanie ludi a zastrasovanie. a takisto zabijaju ludi v mene viery a Boha.
este chvilu sa cuduj, preco si z toho robime srandu a zacnem si mysliet, ze len nechces vidiet pravdu, tak prijmes dogmu.

pan d.

Ja zalozim temu, ci moze otehotniet aj chlap:))) Povedz ucitelke, aby vratila peniaze, lebo na biologii ta prd naucila.

mellisa

Magy- áno už len mne chýba zmysel pre humor, ktorý mi bol už na tomto fóre vyčítaný neraz. :) Teraz si trafil klinec po hlavičke.

Magy

mellisa - chyba ti zmysel pre humor.
robit si zarty je rozhodne lepsie, ako rezat hlavy len preto, ze je niekto krestan. a ano, deje sa to aj dnes.