Asi mesiac mam mierne bolesti v podbrušku..

Príspevok v téme: Asi mesiac mam mierne bolesti v podbrušku..
linda255

asi mesiac mam mierne bolesti v podbrušku. robili mi sono moč mechura - bolo ok. aj rozbory moču boli v poriadku. teraz mam takú slabú pálčivú bolesť v pravo dole v podbrušku. doktorka mi kazal byť doma v teple a vela piť. žiadne lieky mi nedala. čakam na krve vysledky ešte. nemôže to byť aj slepe črevo, alebo zapal vaječníkov alebo tehotenstvo? ja už fakt neviem, prosím poradte mi :-( som zufala.

linda255

ethel, mam vysledky. všetky su v najlepšom poriadku. vraj som malo pila a preto rano, ked som mala plny mechur ma bolelo brucho, lebo cez den nebol na to zvyknuty,kedze som mala malo tekutin. teraz musim vela piť a pravidelne chodiť na wc. mna to totiž bolelo takmer vždy len rano, po malej potrebe prestalo. takže zapal vaječnikov asi nie, že? a vlastne ten zapal by z tej krvi zistili? lebo išla krv aj na gynekologický rozbor. čo si o tom myslíš, ma doktorka pravdu??? dakujem pekne.

linda255

nie,na dotyk to vôbec neboli. mam aj mierny vytok. obvodna povedala že mam počkať na vysledky krvi. ak tak nič nezistia, pôjdem gyn. vraj to môže byť ten zapal vaječnikov, alebo cysta.

ethel

môže to byť zápal vaječníka.Slepák bolí aj na dotyk:lahni si na chrbát,zohni nohy v kolenách a postískaj oblasť od pupka na pravo až dole po hrot bedrovej kosti...

lenka3

a bola si u gynekologa? moze to byt kludne kvasinkova infekcia, alebo zapaly, chlamidie....ak mas aj vytok isto necakaj a chod, ked to nie je z mocovych ciest tak len to bude nejaky zapal