slepé črevo

liana

Inak tie bolesti - to moze byt slepak,aj ked lekar vylucil akutny zapal. Mna napriklad velmi rozbolel, ked som zjedla nieco vyprazane alebo mastne... Tiez ma museli rychlo operovat. Priznaky su bolest, zvysena teplota, zvracanie...

sunnysweetie

ahojte, chirurg usudil, ze to nie je slepak..ani len zapal slepeho creva..asi mam podrazdene creva z diety..ach jaj..tak som sa bala..som rada,ze nemusim ist pod noz :D

sunnysweetie

ahojte :(
vcera vecer som bola na pohotovosti :(
bolesti okolo pupka, v podbrusku, oba vajecniky..
poslali ma na gynekologiu.
tam ma lekar vzal na sono, vsetko OK,
ani tehotna nie som..

lekari vylucili aj apendix a to ma lekarka len prehmatala..

ale:dnes uz ma aj prehnalo..tyzden mam uz teplotu 37,2C, boli ma cely pravy bok.
bojim sa straaaasne, ze to bude slepak :(
zajtra bezim k obvodnemu..
budem si zatial na to prikladat studene obklady..
nechcem aby ma operovali..mam z toho straaach.

tyzden som mala zapchu a brucho ako balon..mozno je to teda aj z toho..
zajtra uvidim, teda ak sa dostanem k chirurgovi..

fnuk, bojim saaaa :(

kaciatko

Ahoj. Ja som mala slepák pred dvoma rokmi. Najskôr ma to pár týždňov len sem tam pobolievalo a pichalo,nevenovala som tomu veľkú pozornosť. Ale jeden deň, keď som išla do práce, tak som pri každom jednom pohybe cítila neskutočnú bolesť na pravej strane, každý jeden krok a pohyb s pravou nohou, znamenalo strašnú bolesť, sadnutie na stoličku bol tiež problém. Vydržala som to asi tak doobeda, potom som išla k lekárke. Bola to otázka asi 3-4 hodín a už som bola pod nožom a diagnóza bola akútny zápal slepého čreva. Stihla som to len tak tak. Takže netreba to podceňovať a radšej sa treba dať vyšetriť skôr, ako neskoro. Pošlú ťa na sono a tam by to mali zistiť, či to je slepák alebo nie. Určite zájdi k lekárke a dozvieš sa viac.

tina

Ahojte. Ja mam ten isty problem, tiez ma pobolieva v pravom podbrusku, bola som u chirurga akutny zapal slepeho creva vylucil, dnes som bola na gynekologii, vsetko ok, takze nikto mi nevie povedat co to je, obvodna ma poslala na rehabilitaciu, ci to nie je nieco s chrbticou a dala mi nejake lieky,tak uvidime ako dalej. :(

daduša21

Mňa ked chytil slepák,tak ma to vôbec nebolelo na pravej strane ale hlavne v strede, niekde medzi rebrami.Až ked mi lekár pritlačil na tu pravú stranu,tak ma to poriadne zabolelo,ináč by som to ani nevedela.Hned na druhy den som už aj sla pod nôž : )

tish

mna poslala na chirurgiu gynekologicka po prelieceni zapalu vajecnika a vajcovodu, kedze bolest sa objavovala aj nadalej.

lluucciiaa

no len moja "mudra doktorka mi kazala byť doma a vraj mam vela piť" ak to neprejde, potom sa uvidi. mna to tiež len slabo pobolieva tak neviem.