Strach uzkost alebo paranoja?

Príspevok v téme: Strach uzkost alebo paranoja?
PoshLady

zoznamila som sa pred 3 romi s jednou babou...o rok nato sme sa pohadali pre nejaku blbost uz si nepametam preco a potom mi pisali jej kamosi ze ma ide zabit a tak...ze ma na to ludi, ze to moze urobit...ja som sa jej bala...no po polroku som jej napisala a bolo to ok...rok nato sme sa vsak zase pohadali lebo som jej chcela pomoct s istopu vecou a povedala som o nej spoluziackeona to vsak vyvesila na fb a ta baba si to precitala...vyhrazala sa mi ze ma zabije tie spravy mam aj prefotene ale bojim sa to dat na policiu...rok som si s nou pisala pod inym menom a nakoniec kedzistila ze som to ja tak mi napisalal ze som pirj............ as ja som sa jej zlakla stahovalo mi hrdlo a busilo srdce mama musela volat zachranku a isla som do nemocnice s diagnozou zacinajuca schizofrenia...pol roka som sa na nu pitala jednej mojej kamosky ale tiez som si nebola ista ze ci to neni ona lebo sa prihlasuju a odhlasuju v jeden a ten isty den tu istu hodinu a minutu...nakoniec som ju poprosila nech zisti ci sa na mna este hneva a ona mi odkazala ze ne a ze jerj mozem kludne napisat tak si piseme ale raz som isla okolo policajneho auta a zrazu som zacala pocut hlasy co mi hovorili ze ju zavreli lebo niekoho zabila a ze ked vynde z basy zabije aj mna povedala som to mame a ta zavolalla sanitku isla som na psychitriu vraj je to schizofrenia naplno rozvinuta a odvtedy berem silne lieky ale vobec neviem co robit ked ma chyti ten stav a ci to vobec je len daka nastraha intrenetu alebo paranoja alebo ja neviem ale ked mi den nepise alebo nevola uz sa hrozne zlaklnem ze ma ide zabit minule mi volala ze ide do dediny blizko mna a zavolalal mi ze uz sme tu a potom zlozila odvtedy som si tri dni lamala hlavu nad tym ze ci ma ide zabit ku m,ne domov alebo ne ja u fakt neviem co mam robit

Iba Katka

Ty si šla okolo policajného auta a počula, ako sa policajti medzi sebou bavia, že ONA niekoho zabila a že keď sa dostane von zabije TEBA? Oni použili presne vaše mená?

Tak buď je toto výmysel alebo ozaj schizofrénia

Larita

Urcite sa nemusis nicoho bat,z jej strany to boli len vyhrazky pod vplyvom emocii...hlavne ber tie lieky a vsetko bude dobre...